Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőnek nincs apja, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs apja, és ezért nem kívánja a férjét, akkor mit lehet tenni? Megoldható ez a probléma valamilyen módon, vagy ez örökre így marad?

Figyelt kérdés
A hellingeri családállítás alapjait véve a megtagadás kirekesztést jelent. Nagyon sok lelki problémának ez a forrása. Ha nőként elutasítom az apámat, akkor a férfiakra mondok nemet, hiszen az apa életünk első férfi képviselője, mintája. Ha valakinek nincs apja, az elutasításnak felel meg? Nem tudom, de nálunk ez van, és nem nagyon van szexuális vágy, gondolom ez lehet az oka.

jan. 16. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

A hellingeri családállítás egy áltudományos baromság, de gondolom, ezért majd megkapom a magamét. :D

De egyszerűen az. Szóval azt nem veheted alapul.

Azt pedig innen, látatlanban meegmondom, hogy nem azért nem kívánja a szexet, mert nincs apja.

Megalapozatlan és kissé beteges már maga a gondolat is.

jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
"áltudományos baromság" - látszik milyen emberek neveltek hogy ilyen szűk látókörű bunkó is lettél. Ha csak az a jó neked ami szerinted "tudományos" akkor minek jössz egy olyan fórumra ahol mindenféle ember lehet? Miért nem hhúzol innen???
jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem én döntöm el, mi mennyire tudományos/áltudományos, hanem bizonyos alapelvek és kritériumok.


Nem húzok sehová.

jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy a kettő összefügg (hacsak nem támasztja alá egy tényleg megalapozott kutatás), de ettől a "teli has, üres puttony" dumától kifordul a gyomrom. Annyira unalmas! Mintha egy nő csak főzni és üríteni kellene. Ja, férfi vagyok, mielőtt...
jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Általában pontosan fordítva működik a dolog ahol nem volt apa képben, vagy nem törődött a gyerekével ahogyan illene. Apakomplexusos lesz a nő és a férfinak bizonyítana tudatalatt, hogy ő értékes, hallgat a szóra és hasonlók.

Lehet kivétel az amit te írsz bizonyos esetekben, de kivétel inkább az apakomplexus lép színre.

jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
He? :D Ilyet még nem hallottam. Több barátnőmnek sincs az apja a képben mégis szeretnek dugni :D
jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne családállításos marhaságokon kattogj, hanem menj szakemberhez. A cs.állítás nem szakszerű
jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!