Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar utánam jönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar utánam jönni, ha semmi sem köti a városunkhoz?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élünk, a családját nem szereti, barátai nincsenek, a munkáját utálja (csak egészségügyisek meg közgazdászok meg pedagógusok kapnak munkát, adminisztrátorként lehetetlen elhelyezkedni szinte), a fizikai munka derogál neki, de amikor beadtam a jelentkezést mesterképzésbe és felajánlottam, hogy költözzünk az egyetemvárosomba, próbál lebeszélni (egyetemen rengeteg irodai munka van, amihez csak diploma meg B2-es nyelvvizsga kell).
jan. 17. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy nem akar tanulni, fejlődni, neki jó úgy ahol tart.
jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De utálja a munkáját, a várost, és a családjáért sem rajong.
jan. 17. 11:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, nem köti semmi a városhoz. Rendben. És hozzád mi köti? Miért menne veled egy ismeretlen helyre?
jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt...
jan. 17. 11:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De hiába utálja, az ismeretlent, a tanulást még jobban utálja, érted?
jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tanulni akar. Én akarok tanulni, ő meg sokkan könnyebben kapna munkát nagyobb városban.
jan. 17. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Lusta...
jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Minek erőlteted ha neki jobb otthon? Hagyjad őt, te éld az életed, majd akad hozzád való egyénke. A te párod nem az ha nem akar menni.
jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Akkor csak az ismeretlent utálja. Jó neki ott ülni a szarban és keseregni, hogy milyen szar minden. Nem úgy gondolja, hogy máshol jobb lenne, hanem úgy, hogy még ennél is rosszabb, ráadásul macera költözni, stb. Szerintem kezdd el elengedni ezt a dolgot.
jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert ez nagy változás, ettől pedig fél. A langyos szar biztonságos, hiszen azt jól ismeri. Ha költözik, akkor változtatnia kell, fel kell vennie a tempót ezt pedig vagy nem akarja igazán, vagy túlságosan fél a kudarctól.

Ne hagyd, hogy lehúzzon a szintjére.

jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!