Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napra el akar költözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napra el akar költözni a barátnőm. El fog hagyni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunk elhívott minket egy házibuliba, elmentünk, és hát ott történt egy kis incidens. A buli alatt végig nyomult rám egy csaj, akit korábbról nem ismertem, de nyilván végig elutasítottam. Viszont a buli egy pontján lesmárolt az a csaj, amikor már részeg volt, ekkor egyébként a mosdóban volt a barátnőm. Nem löktem el magamtól olyan hű de határozottan, mert azért volt annyi eszem félrészegen, hogy ha az elég részeg lányt ellököm, akkor lehet hátraesik, agyrászkódás, bármi, szóval csak eltoltam a vállánál fogva. Nem volt egy hosszú csók, talán 10 másodperc se.

A barátnőm viszont azt hitte a látottak, hogy én ebben amúgy benne voltam, én is akartam a csókot, ezért sírt, mondta, hogy jó akkor hazamegy, végül együtt hazataxiztunk. Teljesen ki volt borulva, pláne, hogy nem egyszer csalták már még életében (egyik se én voltam).

Próbáltuk megbeszélni, azt mondta, hogy hisz nekem, de elég furcsán viselkedett az elmúlt két hétben, ami az incidens óta eltelt. Néha random féltékeny, azt hiszi, hogy más lányokkal váltok olyan üzeneteket, kiborul, hogy szeretné látni a telefonom (kétszer volt ilyen), de ha odaadom neki, akkor nem nézi meg, mert amúgy meg a bulin kívül soha nem történt semmi ilyesmi. Teljesen kiborult. Ha este átölelem, akkor van, hogy folyamatosan kérdezget, hogy szeretem-e, biztos vagyok-e abban, hogy igen, aztán megpróbálom megnyugtatni, de erre elsírja magát, mert bűntudata van, hogy ilyet feltételez rólam, bocsánatot kér. Az eset óta nagyon sokat sírt, mert vagy aggódik, hogy gondom van vele, vagy bűntudata van, hogy miért nem tud úgy viselkedni, mint aki hisz nekem, mert amúgy azt mondja, hogy hisz nekem. Próbálom felvidítani, a kedvére tenni folyamatosan, de nem igazán segített eddig.

Ma pedig bejelentette, hogy ő csomagolni szeretne, neki ezt tisztán át kell gondolnia, hogy hogyan tovább, úgy nem megy úgy, hogy folyamatosan körülötte vagyok. Azt mondta, hogy 1-2 hetet a barátnőjénél szeretné tölteni, átgondolni az egészet, és aztán visszajön, vagy visszaköltözik és addigra higgadtabban megoldjuk, vagy csak a maradék cuccát szedi össze és vége. Nagyon kétségbe vagyok esve, és amúgy ahogy elnézem, ő is.

Nem szeretnék szakítást, nagyon szeretem ezt a lányt. Én szeretném, ha maradna, az lenne a legjobb, ha az az egy-két hetes költözés se történne meg, de nem tudom, hogy mit tegyek.

Valami tipp? Mi lesz így a kapcsolatunkkal?


jan. 16. 01:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Ember, ezt te rontottad el nagyon, ha ennyire szereted a csajod, előbb kellett bolna gondolkodnod. 10 mp smárolás? Azt te is akartad, megcsaltad... Aki nem akar más nővel smárolni, az nem teszi, és nem kell hozzá durván ellökni hogy elesik. Mégse lehet vele smárolni. Nincs az a száj ami eléri a tiédet egy buliban, ha nem akarod. Előbb kellett volna határozottan tudnod az érzéseidet csajod felé, nem most. Jogosan lett bizalmatlan. Lehet még veled marad, nem tudom, de eljátszottad a bizalmát. Bizonyítanod kéne neki. De előbb magadban tisztázd, biztos őt akarod-e, minden lányról pedig rajta kívül lemondasz?
jan. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

#1 Nem akartam azt a csókot, mert akartam volna? Szeretem a barátnőmet.

Azért tegyük hozzá, hogy ittas voltam, nem esett le rögtön, hogy az nem a barátnőm. Mi a bulikon játékokat szoktunk játszani csapatokban néha, és egy játék közben történt ez. Épp be volt kötve a szemem, úgy kellett volna valamit megtalálni a szobában. Hallottam az ajtót, azt hittem a barátnőm jött vissza a szobába, szóval azt feltételeztem, hogy ő akarja "húzni az időmet". Aztán így pár másodpercr alatt feltűnt bekötött szemmel, hogy az indokoltnál alkoholosabb a "barátnőm" lehellete, meg mintha lenne rajta valami rúzs, ami a barátnőmön soha. Szóval levettem azt az izét, amivel be volt kötve a szemem, és amint megláttam, hogy az nem a barátnőm, én toltam is el azonnal...

jan. 16. 02:06
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Jaaaj, most már be volt kötve a szemed, meg anyámkínja. Alakul a mese...
jan. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#3 Nem éreztem fontosnak leírni a kérdésbe, mert úgy gondoltam, hogy elég lesz az az infó, hogy nem akartam azt a csókot. Annyi kérdezőnek szólnak be, ha túl sokat rizsázik S kérdésben. Ettől még ez így történt történt.

Ha tényleg szándékosan akartam volna megcsalni, akkor azért lett volna annyi eszem, hogy nem egy olyan bulin teszem meg, ahol ő is ott van, és bármikor betoppanhat.

jan. 16. 02:16
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valaki ennyire nyomulna rám, leordítanám a francba.

Elbasztad.

jan. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

#5 A csók előtt nem akartam balhézni. Eltoltam, odébb ültem, megmondtam neki nem túl kedvesen, hogy amúgy hagyjon már békén.

A csók után meg "valahogy" jobban érdekelt, hogy a síró barátnőmmel foglalkozzak...

jan. 16. 02:25
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom.
jan. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt csűrni-csavarni, de akkor is hibás maradsz ebben a sztoriban.
jan. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%

Mesélsz itt össze-vissza. Azért tetszett neked, hogy nyomul rád a másik csaj, másképp nem hagytad volna egész buli alatt nyomulni. Le lehet az ilyet határozottan állítani. Az sem igaz, hogy nem tudtad ki csókol meg. Hagyjuk már...

Jól tette, hogy pakolt, ha van esze vissza sem megy.

jan. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

"A buli alatt végig nyomult rám egy csaj"

És egész éjjel nem volt lehetőséged egyértelműen elutasítani, inkább a barátnődet hoztad megalázó helyzetbe, aztán meg véletlenül csókolóztál vele egy kicsit? Tetted mindezt egy olyan nővel, akiről tudtad, hogy amúgy már más pasik is megcsalták. Őszintén kíváncsi vagyok, hogy mégis miért csináltad, és arra is, hogy most min vagy meglepődve. Persze, hogy ki fog dobni.

jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!