Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem normális..?

Figyelt kérdés

..de miért lehet az hogy párom azt hiszi hogy h a szomorú vagyok vagy sírok miatta mert megbántott akkor teljesen normális hogy ő leszarja a fejem?

De így szó szerint, jelenleg is szóvá tettem hogy nagyon fáj amit mondott és azt mondta hogy ő nem akar ezzel foglalkozni nem érzi úgy hogy rosszat mondott volna vagy hogy bocsánatot kéne kérnie,ezt most az új amit elkezdett pár hónapja és nem tudom hova tenni.

(jelenleg annyi volt csak a “vita” mert hát szerinte ez az,hogy elmondtam nem vagyok túl boldog,elakartam mondani pontosan mi bánt és egyből a saját dolgait kezde sorolni és hogy én miért vagyok hibás ez nem esett jól,hogy nem hallgatott meg hanem előtérbe helyezte magát)


jan. 17. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"majd megy ha akar"

Kinek a lakásából, honnan küldted el? Milyen jogon van ott?

jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

igen az én lakásom

neki első kapcsolata 24 éves

és nem,nem használom a sírást aduászként

nem elötte bömbölök mint egy kisgyerek hogy most aztan sajnalj meg nyugi :D

jan. 17. 17:52
 13/17 A kérdező kommentje:
olyan jogon van itt hogy másfél éve együtt élünk és ide cuccolt
jan. 17. 17:56
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most sajnos eljött az ideje, hogy elcuccoljon.

"szomorú vagyok vagy sírok miatta mert megbántott akkor teljesen normális hogy ő leszarja a fejem?"

Kell ez neked?

jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele azt jól van.
jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogod kitenni ezt a herét!
jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Taka van, nincs olyan, hogy majd megy, ha akar! Fuu.
jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!