Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig azt a férjem, hogy fogjam be a számat?

Figyelt kérdés

Szerinte túl sokat beszélek és feleslegesen és nagyon fárasztja meg unja. Az tény, hogy bőbeszédű vagyok, nem tudok tőmondatokban közölni. Valahogy úgy érzem mindig meg kell magyaráznom a mondanivalómat. Egy ideig beszélgetünk azután elfárad és azt mondja most már elég, ne beszélgessünk. Pedig nekem valamiért olyan közlési kényszerem van, kinek mondjam el, ha nem neki? Szeretek beszélgetni. Másokkal is. A munkámhoz is hozzátartozik. Néha úgy érzem kevés az ilyen interakció az életemben, tehát én több kommunikációt is el bírnék szívesen.

Neki meg kevesebb kell...

Változzak meg a kedvéért? Fogjam vissza magam? Vagy mit tegyek?

Régen is megvolt ez a különbség köztünk, ő gyakorlatias, lényegretörő, én meg szeretek filozofálgatni mindenfélén. De úgy érzem, ahogy idősödöm, tényleg egyre többet beszélek.

Mi a véleményetek mit lehet mindezzel kezdeni?



jan. 17. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Az exem ilyen volt, mondtam is neki, ha olyat akar maga mellé, aki nem pofázik, legyen meleg. Férjnek olyat választottam, aki szereti ha csacsogok
jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

2 dolgot tudok javasolni:

A, Nézz utána olyan leírásoknak, amik leírják, hogyan lehetne 1*űbben, rövidebben megfogalmazni valamit, vagy egy választ. Ami neked fontos, az a másiknak nem bizti, hogy ugyanolyan fontos, vagy az, hogy magyarázol valamit, az lehet, hogy a másik félnek már alapból érthető;

B, Írj naplót és abba írd le a gondolataidat;

Még egy dolog eszembe jutott:

Amikor beszélgettek, kérdezz vissza, vagy kérdezd meg, hogy: "Elmondhatom a véleményeket?".

jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

És ha nem fogod be akkor "kapni is fogsz" ugye?

Unalmas már ez a pasitrollkodás hogy mindig ilyen ostoba nőnek adod ki magad.

jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Mert sokat beszélsz.De ha mindig így volt, miért nem olyan férjet választottál, akit nem zavar?🤦🏽‍♀️

Mit csinálj? Beszélj kevesebbet vagy cseréld le. Amelyik neked jobban tetszik.

jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem tisztelt. Ennyi.
jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Így mondja? Szó szerint? Ebben a stílusban? Mert ha igen, én már nem akarnék semmit se mondani neki.
jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Azért a kiselőadás tartókat nem egyszerű elviselni, férfiban se. Én csak takarítás közben tudtam ilyet hallgatni, mikor legalább valami hasznosat csinálok amíg ő ünnepelt előadóművészeset játszik, teltház előtt, a teremben pisszenés sincs és minden szempár rá szegeződik, nem lehet elmenni pisilni se, és nem mond semmi értelmeset tulajdonképpen, csak nyomja a lemezeket sorban, lassan, vontatottan.
jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Szimplán azért mert nem tisztel, nem szeret.
jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
De a férje, emberek. Nem egy randipartner. Mikor megkérte a kezét, tudta, hogy ilyen.
jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

8

Van az a beszédmennyiség, amivel a legtürelmesebb, legszeretőbb embert is ki lehet kergetni a világból.

jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!