Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom és igaza van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom és igaza van, vagy ez annak a jele, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Volt már pár hasonló kérdésem, én vagyok az, aki feeder kapcsolatban él, magyarul közös megegyezéssel hizlal a párom. Ha ez a téma nem tetszik/taszít/unod, akkor kérlek keress másik kérdést.


Jelenleg 135 kiló vagyok, bár jelenleg épp diétázom. Kicsit sikertelenül, de ez most mindegy. Voltam vérvételen, és megjöttek az eredmények. Kiderült, hogy magas a koleszterinem. Nyilván ezen nagyon bepánikoltam, mert elolvastam mikhez vezethet. A barátnőm pedig visszakérdezett, hogy mégis hogy gondoltam, hogy nem lesz magas? Hidegvérrel rövidre zárta a témát annyival, hogy ő ezen semennyire nem lepődött meg és vegyem be a gyógyszert, attól majd lemegy és minden megy tovább. Vagy ha nem akarok gyógyszert szedni, akkor kapcsoljak rá a diétára, ő pedig többé nem fog így etetni. Mondtam, hogy ezt nem szeretném, és mondta, hogy akkor nincs is kérdés.

Egyrészről igaza van, de az nagyon rosszul esik, hogy mennyire érzéketlenül állt ehhez a témához. Én reagálom túl és egyszerűen csak racionális, vagy tényleg el kéne gondolkoznom azon, hogy mennyire vagyok fontos neki?


ui: ha érdekelnek az előzmények belinkelem a másik kérdésem


jan. 19. 23:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mi a kérdésed. Ha egészséges akarsz lenni le kell fogynod, és felhagyni ezzel a hóborttal. Ő is érti ezt, és evidens is amit mondd, hogy mégis mit vártál...
jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
ez durva csak hús vagy számára
jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Te vagy az etető fetises?
jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt én se értem, min lepődtél meg. Azt azért sejted, hogy a zsír is túl sok rajtad ugye? Vagy ez is új?

Nem látok semmit abban, amit a párod mondott. Ha gyógyszer nélkül akarsz egészséges szintű koleszterint, ne zabálj, ha meg zabálni akarsz, ott a koleszterin csökkentő. C opció nem nagyon van. Nem is értem, mit szeretnél pontosan.

jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elolvasnám az előzményeket is!
jan. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért meglepő, hogy durva túlsúlynál a vérkép sz.r lesz? Nálad nem 5kg felesleg van, ami csak esztétikai kérdés, hanem bőven 30+ zsír (magas, izmos férfiak szoktak 100kg körül mozogni, de gondolom nálad nem arról van szó, hogy nagy az izomtömeged). Növeli a koleszterint, a szív- és érrendszeri problémákat, az izületi betegségeket, a kettes típusú cukorbetegség esélyeit stb stb. Hiába szeded a koleszterin csökkentőt, ha mellé nem fogysz le. Attól a többi gond megmarad és pár éven belül egy marék gyógyszert szedsz. Tényleg nem értem, hogy miért lepett meg az, ha felszedsz 30-40kilót az nem fogja tönkrevágni a szervezeted ...
jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék máshogy reagálni és sajnálatos.135 kg-ra nem hirtelen hízik fel valaki. Lehet számítani az egészségügyi következményeire.
jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
jan. 20. 09:30
 9/27 A kérdező kommentje:

#7: Nálam azért viszonylag "hirtelen" történt. Nyáron 90 kiló voltam kb.


Lehetett ilyenre számítani, de empatikusabb hozzáállást vártam a páromtól.

jan. 20. 09:36
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki levágja a saját lábát és utána megdöbben, hogy ebbe bele lehet halni, ott milyen empátiára számítasz?

Minden értelmes felnőttnek egyértelmű, hogy a túlsúly mit okoz(hat), gondolom, a párod feltételezte, hogy értelmes felnőttember vagy. Ha téged meglepett, akkor így jártál, de egy magadnak okozott bajra milyen empátiát vársz?

jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!