Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom és igaza van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom és igaza van, vagy ez annak a jele, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Volt már pár hasonló kérdésem, én vagyok az, aki feeder kapcsolatban él, magyarul közös megegyezéssel hizlal a párom. Ha ez a téma nem tetszik/taszít/unod, akkor kérlek keress másik kérdést.


Jelenleg 135 kiló vagyok, bár jelenleg épp diétázom. Kicsit sikertelenül, de ez most mindegy. Voltam vérvételen, és megjöttek az eredmények. Kiderült, hogy magas a koleszterinem. Nyilván ezen nagyon bepánikoltam, mert elolvastam mikhez vezethet. A barátnőm pedig visszakérdezett, hogy mégis hogy gondoltam, hogy nem lesz magas? Hidegvérrel rövidre zárta a témát annyival, hogy ő ezen semennyire nem lepődött meg és vegyem be a gyógyszert, attól majd lemegy és minden megy tovább. Vagy ha nem akarok gyógyszert szedni, akkor kapcsoljak rá a diétára, ő pedig többé nem fog így etetni. Mondtam, hogy ezt nem szeretném, és mondta, hogy akkor nincs is kérdés.

Egyrészről igaza van, de az nagyon rosszul esik, hogy mennyire érzéketlenül állt ehhez a témához. Én reagálom túl és egyszerűen csak racionális, vagy tényleg el kéne gondolkoznom azon, hogy mennyire vagyok fontos neki?


ui: ha érdekelnek az előzmények belinkelem a másik kérdésem


jan. 19. 23:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy te vagy az etető fetises! De hat magadnak koszonheted az egészet, megmondtuk, hogy ez lesz, nem? Legjobb lenne megszabadulni ettől a csajtol és szépen elmenni pszichoterápiába, mert nem fogsz tudni lefogyni egyedül.
jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem értem. Azt mondtad diétázol, de közben arról beszélsz, hogy gyógyszer kell, mert hizlal. Most akkor mi is van? Ha diétázol és fogysz, akkor a koleszterined is javulni fog.
jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem fogok tudni mindent leadni. Márciusig van egy három hónapos pihi, amíg szüneteltetjük ezt az egészet. Addig fogyni szeretnék amennyit tudok, de nem nagyon megy, igazából a január már elment, és ez idő alatt is feljött egy kiló.. Utána megint tartunk egy "ami a csövön kifér" időszakot, hogy kiéljük magunkat, aztán megint pihi. Az lenne ennek a kulcsa, hogy megtanulok rendesen fogyókúrázni. Azt várnám el, hogy közösen megtaláljuk a módját annak, hogy ez fenntartható legyen. Az etetésbe rengeteg energiát képes beleölni, ha fele ennyit töltene azzal is, hogy foglalkozik a dolgok árnyoldalával, akkor minden gond megoldódna.
jan. 20. 19:50
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te bolond vagy. Sürgősen segítségre lenne szükséged.
jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt a szélsőséges ingadozást a szervezeted nem fogja bírni és 10 éven belül elvisz egy szívroham.
jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan foglalkoztat téged az a kérdés, hogy vajon mennyire vagy fontos neki.


De szerintem érdemes, és sokkal fontosabb lenne magadnak feltenni azt a kérdést, hogy te mennyire vagy fontos saját magadnak.

jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Az etetésbe rengeteg energiát képes beleölni, ha fele ennyit töltene azzal is, hogy foglalkozik a dolgok árnyoldalával, akkor minden gond megoldódna."


Mi az, amit neki kéne megtenni, megoldani helyetted, vagy ő tudná megtenni, megoldani, és te nem?

jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"Mi az, amit neki kéne megtenni, megoldani helyetted, vagy ő tudná megtenni, megoldani, és te nem?"


Ő az "etető". Biztos lehetne olyan étrendtől is hízni, ami jó a koleszterinnek, pl kevesebb zsír. Ezt elmondtam neki is, és elkezdte magyarázni, hogy azt biztosan nem akarhatom, hogy ő zsír és cukor nélkül hizlaljon, mert képtelen lennék annyit enni. De valami megoldás csak van, és csak én keresem, miközben ő mozog otthonosan ebben a témában.

jan. 21. 14:09
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
18-mikozben te viszed vásárra a bőröd. Ügyes vagy, gratulálok! Te fogsz meghalt idő előtt szivinfarktusban, csak szólok.
jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nyár óta, vagyis kb. fél éve 90 kg-ról indulva felszedtél 45 kg-ot, vagyis az addigi testsúlyod 50 %-át.


Januárban, amikor hetek óta fogyókúrázol, fogyás helyett híztál 1 kg-ot.


Mi az őszinte válaszod arra, hogy a fétised fontosabb, vagy az egészséged?

jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!