Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a párom mégis velem van amikor nem voltam az esete?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel amikor találkoztunk éreztem rajtam hogy abszolút nem vagyok az esete és nem is vonzódik hozzám, találkozás után mondta is hogy hasonlítok néhány olyan hírességekre akik hát abszolút a nem vonzó kategória. Megbeszéltük hogy azért barátok maradunk egy év után elkezdi nekem hogy ő mégis többet érez irántam így egy hónapja össze is jöttem vele, együtt is vagyunk, kicsit aggódok hogy mi van ha csak nincs ló szamár is jó effektus van és le fog lépni helyes csávóval. Szerintetek létezik ilyen vagy mi ez most?
jan. 20. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Valami biztos megtetszett benned neki. Nem olyan ritka.
jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Élvezd hogy vele vagy. Miért agyalsz baromságokon?
jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ezzel gond, valoszinuleg sikerult megmutatnod azt az oldalad is, ami szeretheto. Nyugi az ilyen mindig arra utal, hogy a belso ertekeid jobbak, mint a kulsod, a nok pedig erre harapnak. Nem fog lelepni egy szebbel, akinek nem ismeri a szemelyiseget. Kiveve, ha egy szamito dog es lehuz addig, amig nincs jobb. Ezt viszont neked kell idejekoran felismerned, hogy melyik tipus. Gondolom feltunne, ha erdekkapcsolatban elnel.
jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nézd,.volt egy év rá, hogy megismerjétek egymást. Ezek szerint ez elég volt ahhoz, hogy ő félredobja a "vágyálmait" és beléd szeretett.

Nekem is volt (nem is egy) olyan párom, akit egyébként kapásból visszautasítottam volna, de mivel sok idő töltöttünk egymással, minőségi beszélgetéseket folytattunk, egyszerűen megszerettem. És ilyenkor igenis "szépül" a külső. Azokra meg ne hallgass, akik azt szajkózzák, hogy "ha jönne egy jóképű macsó, akkor elhagyna", ez baromság. Nekem is lett volna számtalan lehetőségem mással lenni, de ha valakibe beleszeretek, akkor ő van és kész.

jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Kényszerből
jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Jo munkahelyed lett o meg csoveskedett.. stabil anyagi hatteret adsz neki ennyi az oka.
jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
simp voltál és ezzel teljesen el csavartad a fejét. ez a leggyakoribb indok.
jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Örülnöd kellene és nem ilyen hülyeségen gondolkozni.
jan. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig benne van a pakliban, hogy egy év sikertelenség után lejjebb adta az igényeit - nem tudom, egyesek miért tesznek úgy, mintha ez nemlétező jelenség lenne.

Kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet, ha annyira zavar. Mi itt csak találgatni tudunk.

jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor egy no lejebb adja az igenyeit az annyit jelent hogy a jokeput le valtja egy atlag alatti jol kereso figuraraezek altalaban vezetobeosztasu ferfiak vagy vallalkozok.
jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!