Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnétek együtt egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek együtt egy olyan férfival aki már 3szor megütött?

Figyelt kérdés
Zsarol hogyha elhagyom akkor ő biztos megoldja hogy a gyermek nála maradjon.

jan. 22. 12:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%

Hát most tágítva a kört - bár nagyon is értem, hogy nem erről szól a kérdés, de szerintem mégis kapcsolódik valahol - az apám többször ütött meg mint három és mégis arra kényszerített a társadalmi szocializáció, hogy vele éljek.

A kérdésre is válaszolva: nem.

jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%

Őszintén? Igen, valószínűleg vele maradnék.

Ha az első tettlegesség után nem tudtál lelépni, akkor egészen reménytelenül kiszolgáltatott helyzetben lehetsz.

És de, sajnos, ha apuci befolyásos (márpedig ezek a tetvek gyakran köztiszteletben álló, befolyásos emberek), akkor tönkre tud tenni téged és el tudja intézni hogy elvegyék tőled a gyereket. Igazából nem akarja ő nevelni a gyereket, a háta közepére nem kivánja az egész macerát, ami a gyerekkel jár. De téged gyötörni akar.

Reálisan nézve nem lesz ez egyszerű menet kimászni ebből a kapcsolatból. Kb.el kell érned, hogy életfogytiglani börtönt kapjon.

Látlelet van a verésekről? Van bármi bizonyítékod ellene? Tudsz bármi stiklijéről? Adócsalás, drogkereskedelem, csempészés, prostituáltak futtatása, netán erőszakos bűncselekmények?

jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ez csak rosszabb lesz! A gyerekkel a legtöbb ilyen zsarol, de a biróság elég anyaközpontú, ritkán ítél az apának.

Sajnos ha nagyon gazdag, vagy befolyásos, akkor megtörténhet. De normál esetben nem. Főleg ha a gyerekek kicsik. Viszont fontos hogy te is eltudd őket látni, akár egyedül, vagy ha pl szüleidhez költöz, akkor együtt meglegyen a minimális anyagi háttér.

Enyém is zsarolt, aztán elrabolta még pelenkás kirában, majd 2 évig próbált a bíróságon, rendőrségen sározni, de sose sikerült neki. Mindenre bizonyíték kell, ami nekem több volt.


Ez utóbbi viszont rád is vonatkozik, a bántalmazásokról (fizikai, lelki, anyagi, szexuális, bármi) próbálj bizonyítékokat gyűjteni, és ne félj felhasználni!

jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb nő pont szereti ha meg van alázva, a génjükben van az alárendeltség.
jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Stikában kell csinálni felvételt a zsarolásról.
jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a helyzeted hasonló szituációban vagyok voltam, a pofonig nem jutott de kezet emelt rám hónapokon tartó zsarolás után. Nagyon nehéz kiszállni mert húz magával…reményt adnak a jobb pillanatok de hidd el megéri otthagyni, próbálj segítséget keresni barátok család és beszélj mindenkinek mindent, ne szégyelld mert ők fognak segíteni, nekem a családsegítőben is rengeteget segítettek támogattak lelkileg is. A jog kacifántos útvesztője sajnos nem sokat segít ilyen helyzetben, de hidd el elég erős vagy hozzá hogy végig csináld és ezzel megvédd magad és a gyerekeidet csak legyen meg a fix elhatározás.
márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!