Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van többet a haverjaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van többet a haverjaival mint velem?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk jó ideje. Mindig keresi a kifogásokat hogy most épp miért nem tudunk MI találkozni és a haverjait teszi mindig első helyre. Próbáltam már beszélni róla vagyis megbeszélni de mindig jönnek az ígéretek amikből sosem lesz semmi. És tudja hogy ez az egész mennyire megvisel engem. De mondja hogy szeret meg velem akar lenni miközben nem tesz a kapcsolatunkért szinte semmit. Mit tudnék még csinálni, szakítás helyett hogy változtasson a hozzáállásán?
jan. 24. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog változni érted, mert nem szeret és tudja, hogy elég neked ígérgetni te benyeled. Nem érdekli, hogy te neked rossz még egy kicsit se és ha te nem teszed ki ő ki fog téged hamarosan. Amúgy több mint valószínű, hogy amikor a haverokkal lóg akkor csajozik és orrba-szájba szétcsal téged.
jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Sokan teszik az életet/szabadidőt meg a nőt külön lapra.

Nem szerencsés olyannal lenni akinek a párja rabságot jelent neki.

jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Vagy nem szeret, vagy annyira érzi, hogy nyeregben van nálad, hogy nem motiválja a kapcsolat.

Leckéztesd meg. Ne keresd annyit, ne hozd fel annyira a találkozó témát, vagy ha ő kifogást gyárt, akkor ne hisztizz rajta, hanem "örülj neki". Pl. Jól van, úgy is beszéltük a csajokkal, hogy megiszunk valamit/ elmegyünk vásárolgatni/ moziba/ kajálunk stb.akkor legalább el tudok menni. Ha azt látja, hogy már nem tapadsz rá, van nélküle is életed, jól érzed magad, lehet elkezd kattogni, hogy "huu mi van, én már nem is vagyok fontos?" Tudom, tudom, ez játszma, de van akinél ez kell, hogy felébredjen. Én nem egyszer jártam így. Csak én nem játszmából, hanem valóban elkezdtem távolodni, más iránt érdeklődni, és akkor kezdtek el teperni értem. Csak nálam akkor már késő volt, én akkor már szakítani akartam, addigra kiveszett a varázs. De bele gondoltam, ha korábban sem azt látják rajtam, hogy velem bármit megtehetnek és nekik a kisújjuk sem kell mozdítani, akkor egy jó kapcsolat is lehetett volna.

jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várj rá, kezdj el ismerkedni. Tudja, hogy ez megvisel téged, fütyül rá, hogy mit érzel. Felesleges játszmákba bonyolódni, ha szeretne, nem kellene határokat húzogatni, feltételeket szabni. Ő ugyanúgy veled akarna lenni ahogy te vele. Még ha beijedne és szaladna hozzád akkor is visszatérne minden a régi mederbe. Akinek fontos vagy annak nem kell megmutatnod, hol a határ mert eszébe sem jutna fájdalmat okozni.
jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!