Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzügyileg felelőtlen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzügyileg felelőtlen ember sosem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

A párom nemrég intézett egy autót a szüleinek ami eleg sokba került(szerelő,biztosítás rá stb) felelőtlenül,nem gondolkozott előre hogy miből fogja kifizetni és most semmi pénze,tőlem kér kölcsönt,hogy ki tudja fizetni az autószerelőt,a számláit,vegyek neki alapvető dolgokat...ez nagyon bosszant,hogy ilyen felelőtlen már sokszor eljátszotta ezt hogy belevágott egy nagyobb vásárlasba és nem dolgolkozott előre utána mibol fog élni,"majd lesz valami"

A legutobbi ilyen esetnél én még diák voltam nem volt rendes keresetem iskola mellett akkor is szinte minden vásárlást én álltam mikor együtt voltunk

Most ezt már megelegeltem és nem vagyok hajlandó kisegiteni meg ezt azt befizetni helyette de olyan zavaró,hogy folyamat mondja,hogy még x dolgot be kell fizetnie...és még én érezzem rosszul magam ha nem segitek,a pénzem megy csak fogyna és azt sem tudná megmondani mikor tudná visdzaadni...en sem keresek olyan jol,hogy 2 ember kiadásait fedezzem viszont soha nem kertem meg kölcsön senkitől beosztottam ha keves pénzem is volt...tudnátok valamit tanácsolni mit tegyek? Elhagyni nem szeretném de már ez sem állapot amit művel és még én idegeskedjek rajta,elég a magam gondja olykor...


jan. 28. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi a p*csának kérdezel minket, ha nem fogadod meg a tanácsunkat! 100%, hogy mindenkibezt fogja írni!!!! Hagyd el! Mégis mit ad ez az ember neked???? Komolyan mondom, nőként, hogyan értekelheted magadat ennyire alul, hogy össze állsz egy ilyennel??? Az eszem megáll!
jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki, kihasználva vagy.
jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyenek nem változnak. Tesóm hónapról hónapra él, pedig kb 1 millió nettót keres és nincs semmilye, nekem is tartozik..
jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként látom szeretsz szenvedni, ennek a kapcsolatnak soha nem volt és nem is lesz jövője. Ha egy icipicit is gondolkoznál akkor te is látnád..
jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
xd dobd ki idegeidre fog menni és semmi jó nem fog ki sülni belőle pénzt nem fogod viszont látni
jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Amég bárki is ad neki csak egy forintot is, vagy kifizet helyette bármit, addig biztosan nem. Ez neki nagyon kényelmes, megveszi amit szeretne, ami szükségesre meg emiatt nem jut, azt kifizetteti mással. Minek is változna? Lelkiismerete eleve nincs.

Bár az a baj hogy sokan utána se változnak, inkább verik magukat súlyos adósságokba luxus dolgokért, vagy hülyeségekért, minthogy fontossági sorrendet àllítsanak, és meghúzzák a határt.

Tudom, exem is ilyen.

jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kicsinyes és kapzsi lesz
jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle,hogy ezt hogy tervezte mi lesz most?

Azt mondta kiáll majd a bolt elé kéregetni...mintha nem is érezné a súlyát...

jan. 28. 11:47
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
#8 De mi a kérdés? Tudod hogy felelőtlen és az is marad, de neked ez kell. Akkor nem értem, mi a kérdés?
jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, mindig csak arról van kerdés hogy mennyi pénz kell egy nőhöz. Arról sose, hogy mennyi pénz kell egy "férfihoz". Pedig legalább ugyanannyi, ha nem még több goldigger, vagy egyszerűen életképtelen pasi van, akiket el "kell" tartani.
jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!