Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzügyileg felelőtlen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzügyileg felelőtlen ember sosem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

A párom nemrég intézett egy autót a szüleinek ami eleg sokba került(szerelő,biztosítás rá stb) felelőtlenül,nem gondolkozott előre hogy miből fogja kifizetni és most semmi pénze,tőlem kér kölcsönt,hogy ki tudja fizetni az autószerelőt,a számláit,vegyek neki alapvető dolgokat...ez nagyon bosszant,hogy ilyen felelőtlen már sokszor eljátszotta ezt hogy belevágott egy nagyobb vásárlasba és nem dolgolkozott előre utána mibol fog élni,"majd lesz valami"

A legutobbi ilyen esetnél én még diák voltam nem volt rendes keresetem iskola mellett akkor is szinte minden vásárlást én álltam mikor együtt voltunk

Most ezt már megelegeltem és nem vagyok hajlandó kisegiteni meg ezt azt befizetni helyette de olyan zavaró,hogy folyamat mondja,hogy még x dolgot be kell fizetnie...és még én érezzem rosszul magam ha nem segitek,a pénzem megy csak fogyna és azt sem tudná megmondani mikor tudná visdzaadni...en sem keresek olyan jol,hogy 2 ember kiadásait fedezzem viszont soha nem kertem meg kölcsön senkitől beosztottam ha keves pénzem is volt...tudnátok valamit tanácsolni mit tegyek? Elhagyni nem szeretném de már ez sem állapot amit művel és még én idegeskedjek rajta,elég a magam gondja olykor...


jan. 28. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Tartsd el, továbbra is! Merthát, elhagyni nem akarod! 🤡🤡🤡
jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
El nem tudnék viselni egy ilyen embert.
jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel az életetek?

Engem nem érdekel egy bunkó magyar élete sem!

Útàlom a magyarokat, és nem vagyok rájuk kíváncsi.

jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha félsz szakítani vele, mert szereted, vagyis inkább lelkiismeret furdalásod lenne….., akkor hazudj!

Mond azt hogy most nincs pénzed mert egy ismerősöd ,barátod ,haverod kölcsönkért, vagy nincs pénzed mert a szüleidnek segítettél. Vagy bocsi de te most benthagytad a számládon és értékpapírt vettél rajta, le van kötve 5 évre. Vagy nincs mert most kevesebbet kaptál, nem tudom találj ki mindenféle dolgot. Te is tudod hogy ez nem kapcsolat ez csak kihasználás.

jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha ez a "szokása" nemcsak tizenéves és huszonéves korában jellemző rá, hanem átnyúlik már a harmincas éveibe is, akkor nem, nem fog változni.

Tehát ha 30 feletti emberről beszélünk, és még mindig felelőtlen pénzügyileg vagy bármilyen más tekintetben, akkor bizony nem változik, maximum csak "megígéri", hogy megváltozik.

jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De amúgy őszintén, hogy tervezted az eleteteket ? Te fizeted majd az esküvőt, a saját eljegyzesi gyurudet, a terhességi vizsgálatokat, a szülést meg mindent ? Bocs, de miafsz. Miért éri ez meg neked? Vagy ha megéri és benne akarsz ebben maradni (láthatóan), akkor minek panaszkodsz? Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy maradj.
febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!