Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. írna valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. írna valaki rövid, csalódásról szóló idézetet?

Figyelt kérdés
Keresgéltem neten,de nem találtam semmi olyat ami arórl szólna h én még mindig szeretem,ő is szeret valamennyire,de valamiért még sem lehetünk egymásé..
2010. okt. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

"Az élet olyan mint szegény kisgyermeken az ing, rövid és szaros..."


"az élet olyan , mint a rosszul tárolt alma : Egyik fele édes, a másik rohadt, csak az a kérdés, az ember melyik felébe harap. ..."

2010. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked idézet?
2010. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A távollét olyan a szerelemnek, mint a szél a tűznek: a kicsit eloltja, a nagyot még nagyobbra lobbantja.


Nem búcsúztunk el egymástól, de jól tudtuk, hogy a különéléssel a kapcsolatunk halálra ítéltetett. A telefon vagy a levelezés teljesen értelmetlen. Semminek sincs értelme, ha nem tudjuk átölelni egymást.


Olyan voltam, mint egy eltévedt hold - a planéta, amely körül keringtem, megsemmisült valamilyen katasztrófafilm-szerű kataklizmában -, de én csak kerengtem tovább szorosan a hűlt helye körül, fittyet hányva a gravitáció törvényeire.

2010. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

"Nem kellesz már, nem kell a pi.nád

Inkább maszturbálok, vesszen a világ

Nem adom a szádba többet a f@szom

Inkább naphosszat a konnektort b@szom"

(Rózsaszín Pitbull)

2010. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

'Elém állt és azt mondta:vége van,nem szeret.'


'köszönöm, hogy voltál még akkor is, ha fáj'


Amennyire akartam én Őt, annyira nem akart Ő engem..


" bármerre menekültem is, mindenütt téged láttalak magam előtt. "

2010. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fáj olyat szeretni, akit nem érhetsz el, aki szinte azt se tudja, hogy létezel. Tudni azt, hogy nem kellettél neki, érezni, hogy más is szereti. Olyan, aki el is érheti.


Addig vagy boldog, még van, ki szeret, aki a bajban megfogja a kezed, és hogy milyen fontos is volt neked, csak akkor jössz rá, ha nincs már veled!


Bárcsak elég bátor lennék ahhoz, hogy elsétáljak és elfelejtsek mindent, ami a miénk volt, de nem merek elmenni, mert tudom, hogy nem jönnél utánam, és ez fájna a legjobban.

2010. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Yesterday love was such an easy game to play Now I need a place to hide away Oh I believe in yesterday"
2010. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. okt. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!