Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy kapcsolatban magányra vágyik a másik?

Figyelt kérdés
Szerintem normális, ha együtt éltek és szinte mindig együtt vagytok. Viszont az én problémám, hogy másfél éve vagyunk együtt és úgy hogy csak hétvégente találkozunk. Mikor írok neki, akkor sokszor napokig tart mire válaszol. Ha telefonon beszélünk akkor ott minden okés, addig amíg meghallgatom én is nagyjából elmesélem milyen volt a napom és már lépne, hogy valami mást csináljon. Nem zaklatom 5 percenként, de azért ha már eltelik 10 óra megkérdezem hogy minden okés e. ez már néha sok neki és mivel "folyamatosan" tudni akarom mi van vele, ezért sokszor magányra vágyik és nincs kedve beszélgetni senkivel még azzal sem aki a párja. Sokszor úgy érzem, hogy ignorál mert van fontosabb dolog, de mikor mondom neki akkor teljesen megsértődik, hogy hogy mondthatok ilyet mert számára igenis nagyon fontos vagyok, de úgy hogy közben más amiket csinál is nagyon fontosak. Ilyenkor normális ember mit mond vagy csinál?

jan. 29. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát…én is ilyen vagyok a barátaimmal, de a párommal sosem. Nekem ez fura, de ezt vele kéne megbeszélned hogy ez így neked nem oké.
jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te neki igazából nem vagy a párja és lehet melletted keresi a párját.
jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten sokszor vágyom magányra. De ez szerintem nagyon durva.

Őszintén, kétlem hogy szeretne, és csak te lennél a képben.

jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"számára igenis nagyon fontos vagyok, de úgy hogy közben más amiket csinál is nagyon fontosak"


Mondani ingyen van. Azt figyeld, amit tesz. Ez nulla, ez nem kapcsolat. Egyáltalán nem érdekled.

jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Van valaki mas.. fiatalon a heti 2 nap keves. Mar mas ferfival dug ezt elkonyvelheted.
jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kitana. ***** válasza:
100%
A saját idő normális, de nem így, hogy fél vagy több napig szarik a fejedre :D Lehet írni, ha épp hobbizik, hogy most épp ezt vagy azt csinál, de normális esetben azért max 2-3 órán belül foglalkozik veled is, legalább telefonáltok vagy valami. Annyira vagy neki fontos, hogy kéznél legyél, ha épp kell neki egy kis szünet az egyébként fontosabb dolgaiban.
jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem szeret. Vagy nagyon depressziós és nincs energiája semmilyen beszélgetéshez. Ha eleve távkapcsolatban vagytok, akkor örülnie kellene, hogy egyáltalán tudtok beszélni néha . De ehhez képest lezavarja a kötelező köröket aztán eltűnik. Vagy nincs tisztában azzal, mivel jár egy kapcsolat és nem is való neki vagy tényleg nem szeret. Még egy fontos dolog, a kor. Ha egyébként már dolgozó emberek vagytok saját háztartással akkor simán előfordulhat, hogy egy fél napig rá sem tud nézni a telefonra, de ha épp szabadidejében keresed egy két kérdéssel és arra is alig válaszol 1-2 mondatot a nap végén majd eltűnik, az megint más. Főleg ha ez mindennap így van.
jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Napokig tart mire válaszol? Az ilyet kib.aszni szokás, nem együtt lenni vele.


Nekem is voltak ilyen srácok az életemben és mindig kiderült hogy nem szeretnek. Ők maguk vallották be ugyanis.

jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szükséges az ún. "Én idő".
jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Én párommal együtt élek és mégis egész napon beszélünk. Alsó hangon minimum reggeli köszöntés, "mi a helyzet a melóban", "mit csinálsz", és esti üzenet. Így v.sz.l. meg is torpan a kapcsolat és nem lesz jövője.


35/F

jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!