Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy kapcsolatban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy kapcsolatban ha nem érdeklődik a másik jobban, mint egy haver?

Figyelt kérdés

Pasim ha eljön segít, filmezünk, beszélget szüleimmel, kb ennyi, meg este szexelünk. Ha én vagyok nála, akkor este már ha kész mindennel akkor fürdünk együtt, szexelünk, ha nem épp más valamire kéri meg az édesanyja.

Amikor üzenetet ír, még kevesebbet ír, mint az ismerkedésünkkor, említettem már neki, de nem izgatta fel magát.

Szerintetek mindenhol ez történik 1 év járás után?


2019. máj. 2. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de szerintem semmi tragikusat nem írtál. Ha unalmas neked így a kapcsolat akkor találj ki programokat kettőtöknek vagy bármit ami felpezsdíti kicsit.

Vagy nem tudom, nem értem mi a baj.

2019. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam már ki, de soha nem ér rá, mert annyi dolga van. Én meg igényelem a kettesben eltöltött időt, de az ágyon kívül ilyen nincs.
2019. máj. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!