Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de nem tudja hogy össze akar e költözni velem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt távkapcsolatban, már régebb óta beszéljük az összeköltözést. Most nyáron tehetnénk meg hogy együtt éljünk. Eddig azt mondta mindenképpen szeretne összeköltözni és hosszútávon velem lenni. Viszont most hogy csak pár hónap választ el tőle már azt mondja nem tudja hogy szeretné e. Tudom hogy szeret engem biztos vagyok benne és én is őt meg mondogatja hogy velem akar lenni. Ezért is nem tudom ezt hova tenni. Ötlet?
jan. 30. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most egyedül él?
jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled akar lenni. Időnként. Kérdés, hogy neked ez így elég-e.
jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa, hogy hirtelen bizonytalan lett. De talán ezt vele kéne megbeszélni. Neki kéne elköltöznie, vagy neked? Ha neki, lehet, megijedt az új környezettől
jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled összeköltözni, mert fél előre lépni, vagy igazából nem szeret csak még maga sincs tisztában vele.
jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után miért is vagy annyira biztos abban hogy szeret?
jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatból összeköltözés az kicsit meredek ám. Gondolom ritkán is találkoztok, a telefonon, neten dumálás meg azért nem olyan, mintha rendszeresen, személyesen találkoznátok. Nem akarok tippelgetni, hogy megcsal-e vagy hasonló, de távkapcsolatban vagytok, szóval bármi lehet, hisz úgyis alig lát téged személyesen.
jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat nem kapcsolat. Ha nem akar veled élni akkor kapcsolatot se szeretne.
jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vannak dolgok, amikről a távkapcsolat miatt nem tudsz. És ez neki így kényelmes.
jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!