Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd ismerős csaj folyton nekem panaszkodik a férjére. Ha tanácsot kér és adok, sosem fogadja meg, nekem pedig már kezd elegem lenni?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, normális kapcsolatban a férjemmel. A szomszédunkban lakik a férjem volt osztálytársa csajszi (40 éves), aki hozzáment 8 éve a város legnagyobb baromjàhoz és szült is neki kettő gyereket. A pasi egész nap üvöltözik ha itthon van hol a gyerekekkel, hogy a feleségével és hát már párszor a börtönt is megjárta fiatalabb kora óta. Beszélő viszonyban vagyunk a csajjal, néha átjön kávézni, meg folyton "kölcsön kér" ezt azt a főzéshez, így mindig váltunk pár szót. És hát általában jön a panaszkodàs, hogy a férje már megint megverte a gyerekeket , hogy őt hol verbálisan, hol fizikálisan bántja , de hát elválni nem akar, mert "szereti". Igazából eleinte próbáltam okosat mondani ezekre a dolgokra, de mikor ezt így kijelentette, hogy ő (mármint a csaj) sosem akar elválni, mert bár agresszív a férj, de ő mégis szereti, feladtam a dolgot. Csak az zavaró, hogy mindig engem talál meg az épp aktuális problémàval, plusz mikor nyáron áthallatszik amit a gyerekekkel csinál a férj ,na az is szörnyű. A másik szomszéd, egy idős házaspár már nem egyszer rájuk hívta a gyàmügyeseket, de hát a házuk rendben van, az életkörülmények igazából kifogástalanok mármint ami a külsőségeket illeti, a férj meg nyilván tud viselkedni ha ott vannak ilyen szakemberek náluk. Szóval sosem szokott lenni semmi a dologból. Párszor próbáltam már a csajt leépíteni, hogy ne járkáljon át hozzánk panaszkodni, ha amúgy neki ez valamiért mégis jó, de nem veszi a lapot és jön. Én meg már nem akarok okoskodni neki, mert hiába tudja, hogy egy sz*r amiben él, mégsem akar lépni. De már nincs ötletem hogy építsem le úgy, hogy bunkó se legyek. De nem vagyok kíváncsi az épp aktuális hülyeségre, elég volt évekig hallgatni. Már nem is sajnálom a csajt, mert ha így is jó neki ,az ő baja, csak a gyerekeket tudom sajnálni.

Ti hogyan ignoràlnàtok az életetekből az ilyen embert ? Már az sem érdekel, ha megharagszik, csak engem hagyjon békén.


jan. 31. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg minek hoztad fel a témát..? Ne nyiss ajtót, foglalkozz magaddal meg a férjeddel.
jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Bagyon egyszerü mond meg neki hogy hadjon békén… ha mesértödik megsértödik… ez van
jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki fél órán át nyomja nekem a csengőt, azzal simán mernék bunkó lenni, hogy leépítsem.
jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy ez lenne a legkönnyebb. Csak nem vagyok az a fajta , aki így ki tudja adni bárki útját. De lehet ezt kellene tennem, mert a célozgatàsból sajnos nem ért.
jan. 31. 14:50
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyes maradj már. A nőverök 90 százaléka egy lecsúszott senkiházi...nem ched.
jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14

Úgyse akarsz vele többé beszélgetni, ne érdekeljen, ha megsértődik. El kell küldeni nagyon durván, abból érteni fog. Meg kell mondani, hogy ne kéregessen, te se kapod ingyen, a panaszkodása meg a családi perpatvar meg neked kismamaként nem hiányzik. El lehet tolni a biciklit.

Ha a pici megszületik, akkor tessék tudomásul venni, hogy nem fogadtok látogatókat, féltek a vírusoktól. Aki nem közeli családtag, annak kívül tágasabb.

Ha ennyiből se ért, akkor legközelebb hagyd nyugodtan egy órán át csengetni. Egy-két alkalom után raun.


Az ilyen amúgy körbe szokta járni a szomszédokat. Itt egy pár krumplit, ott egy kis olajat, a harmadiknál két tojást kér "kölcsön", aztán gyakorlatilag tű etetitek az egész családot.

jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem is az a fej hagyma lenne ám a gond, vagy az csésze Kávé, ha mellé nem nyomnà, a már megint mit csinált a férje, de el nem hagyja mert szereti szöveget. Volt, hogy elfogyott nekem a pirospaprikám pörkölt főzés előtt (kisváros, 2500 lakos, itt van ilyen hogy a másik szomszédom egy idős néni, ő is van hogy akaszt fel a kapura paprikát, paradicsomot, én meg mittudomén, ha érik a málna akkor neki azt, szóval nem ez a fő gond) és én is kértem tőle kölcsön, aztán következő vásárlásnál vettem plusz egy csomaggal és átvittem.

Engem a rinya nem érdekel már, mert ha nekem annyira rossz, akkor lépek ha szeretem ha nem az illetőt, főleg úgy, hogy a gyerekek isszák meg mindennek a levét.

jan. 31. 16:17
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most nem érsz rá.

Most éppen fáradt vagy, nehéz már a terhesség vége.

Stb.

jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Közlöd vele, hogy ő választotta és kilépni sem akar belőle, mertszereti. Akkor legyen kedves nem szórakoztatni ezzel a problémával, mert téged ez kvára nem érdekel. Ha nem tetszik, otthon lehet maradni és szeretni tovább ezt az idiótát, de csendben. Senki sem kíváncsi folyamatosan a barom fasz viselt dolgaira.

Ha nyugalmat akarsz végre, akkor elhajtod a picsába, különben sosem fejezi be. Kettőnél kevesebb agysejttel rendelkező egyéneknek a saját szintjükön kell megmondani a frankót. Másból abszolút nem értenek. Tehát, te döntésed, hogy beszélsz vagy hallgatsz tovább.

jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondjuk teljesen igazad van!
jan. 31. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!