Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám megbékíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám megbékíteni egy elfelejtett felköszöntés után?

Figyelt kérdés
Elment 1 hétre síelni a barátaival külföldre, ezalatt volt a születésnapja. Én nem mentem velük, mert határidős munkám volt, illetve egyetemi vizsgám is. Szerdán, pont a születésnapján volt a határideje egy fontos projektnek, vizsga is aznapra esett, valamint este még tartottam egy csoportos edzést is. Egész nap semmire nem volt időm, pisilni is csak akkor mentem ki, mikor már majdnem bepisiltem, annyira kellett. Edzés után hazaestem, szó szerint bedőltem az ágyba, totál kiment a fejemből, hogy aznap van a születésnapja. Hogy nyugodtan tudjam csinálni a dolgaimat, letiltottam minden értesítést.Másnap reggel ránéztem az üzeneteimre, láttam, hogy ő is írt, totálisan kiakadva, hogy ennyit sem jelent nekem, hogy legalább egy boldog szülinapotot írjak, de biztosan jól érzem magam valaki mással. Teljesen ledöbbentem, nagyon jól tudta, hogy azon a napon van a határidő, a vizsgám is. Bánom, hogy elfelejtettem, bocsánatot kértem tőle, hozzá is tettem, hogy majd ha hazajött, akkor megünnepeljük. Ez meg is történt, de azóta is flegmázik velem, érzem, hogy valami nem oké. Ha kérdezem, hogy mi a gond, akkor persze a válasz az, hogy semmi, pedig tényleg szeretném megbeszélni.

jan. 31. 17:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
10# te egy végtelenül primitív ember vagy.
febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

A #10 nem primitív hanem egoista és szintén kisebbségi komplexusban szenved, mint a kérdező barátnője!


Én akármibe lefogadom kérdező egyebkent hogyha születésnapja előtt egy nappal már felköszöntötted volna, vagy pontosan éjfélkor akkor az lenne a baja, hogy elfelejtetted aktuális napon, vagy, hogy felébresztetted.

Igazából az is zavarja, hogy nem mentél el síelni vele 1 hétre, sőt még az is, hogy egyetemen, edzőteremben vagy bárhol máshol nőneműek vannak körülötted mivel baromira nincs önbizalma!

Lassan még az is gond lesz számára, hogy "nem úgy nézel már rá" mert bebeszéli magának, hogy nem szereted, meg fogod csalni és hiába lenne veled 24/7 365 nap akkor se bízna benned meg!

Beszélj vele ha szerinted ér ő neked annyit, szereted, hogy kezdjen el valamit az önértékelési zavaraival, mert súlyos mentális betegség is kialakulhat belőle számára!

Legyen az depresszió, szorongás.

Pszichológus segíthet rajta, de a munka nagy részét neki kell megtennie azért, hogy magabiztosabb legyen és főleg szeresse, becsülje saját magát!

Ő sajnos önmagát valójában nem szereti, nem értékeli és azt hitte, hogy a te szerelmed megmenti, de irreálisan gondolkodik.

Saját magad szeretete nem pótolható senki által!

febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
(Ha te vagy a lány akkor fiúról írtam)
febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
11# Vagy csak tapasztalt és nyitott szemmel járok a világban. De ha ez primitívség akkor én vagyok a primitív.
febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
Jó, nyilván annak sem könnyű aki nem köszöntötte fel aznap, de képzeljétek már bele Magatokat, annak a helyébe is akit nem köszöntöttek fel!
febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

De válaszolók ez csak egy szülinap volt!!! Lesz még következő, meg következő, meg még más ünnepnapok, ráadásul bármikor meglepheti bármivel!

Aki egy nyamvadt szülinapból problémát csinál úgy, hogy bocsánatot kért, kiengesztelte ahogyan tudta, ajándékot is megvette neki előre én nem tudom, hogy miért akkora probléma azon kívül, hogy önbizalomhiányos nagyon.


Megint más lenne ha mégcsak ajándékot se vett volna neki meg előbb és kapott volna valami parfümöt, de baszki órát kapott amit már kinézett neki!


Fáradt, kimerült volt a kérdező. Az miért nem lényeges?

Bárkinek hogyan esne, hogy a szívét lelkét kitenné és egy nap miatt azt kapná, hogy mással kefél(t) és mefha ki is engesztelné húzná a száját, flegma lenne hozzá?


Óriásian rosszul esne, hogy úgy viselkedne és mégcsak beszélni se lenne hajlandó róla, elintézné a "semmi" szóval miközben oltári nagy valami van mögötte. Az önző viselkedés, az önbizalomhiány.


Flegmáskodhatna mással, passzív-agresszív, hisztis - kicsinyes, infantilis, egoista.


Kellene a nyavolyának tovább.

febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

10#

"Azért egy üzenetet tudtál volna egész nap küldeni, mondjuk például reggel. Mivel Neked egyáltalán nem fontos a párod, mindketten jobban jártok, ha még most szakítotok"


Igazat adok az előttem szólóknak a kisebbségi komplexussal kapcsolatban.

Valaki elfelejt egy eseményt, erre az a konklúzió, hogy nem szereti, nem fontos, stb.

Ennyire ostoba következtetést levonni egyetlen eseményből csak valami vérig sértett ember tud.

febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha már együtt vannak egy ideje, nem teljesen friss ez a kapcsolat akkor hogyan lehet elfelejteni, nem figyelembe venni azokat a napokat, heteket, hónapokat amikor boldog volt vele, a kérdező kifejezte nemcsak szavak által, hogy szereti, tiszteli? Ha valakinek EGY nap többet ér, mint a többi nap a múltban és jövőben az nagyon szomorú!

Az nem is akkora bibi, hogy valaki valamilyen mértékben önbizalomhiányos, mert inkább legyen mint beképzelt, de ilyen szinten tré.

De még ha nem is önértékeléssel vannak gondjai akkor is végtelenül önző és gyerekes.

Akit te igazán szeretsz azt nem büntetted se csönddel, de flegma viselkedéssel hanem megbeszéled vele. Ha neg nem akarod jól van, téged annyira rosszul érint akkor szakítasz, de nem állsz rajta "bosszút".

Következőleg mi lesz? Megcsalja, mert a kérdező "félrenyomott", érzelmileg hűtlen lesz, pótlékot keress, vagy micsoda?

A kérdező még most is békíteni akarja, beszélgetni a történtekről amikor olyan katasztrófa nem is történt.

Nem eljegyzési gyűrűt felejtett el venni, vagy nem húzta az ujjára hanem azt hitte, hogy nem alszik be, elszsmolta önmagát, de akkor is eszében volt a szülinap, készült rá, mindent megtett azért, hogy a baki ne legyen az és mégse elég jó.

Ti képzeljétek magatokat inkább a kérdező helyébe!

Milyen baromi nagy különbség van közte és a párja között.

febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!