Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldottátok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottátok meg egy fiatal párkapcsolatban, ha a párotok nehezményezte, hogy a szüleitekkel, barátaitokkal is töltöttetek idõt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a konfliktus oka, hogy nem vagyok képesek konfliktusba kerulni a masikkal, igy kb majdnem az utolso pillanatban kozlitek a ti terveteket? Emiatt merges leszba masik.

febr. 2. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen.

Az exemnek épp az volt a baja, hogy nem járok társaságba. Még a szakításkor is ezt vetette a szememre.

febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálunk ez elegge mashogy van. O nem igazan latogatja a szuleit, meg komolyabb tarsas elete sincs
febr. 2. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Az egy dolog, de azt tiszteletben kellene tartania, hogy neked fontos a szülőkkel való kapcsolat. Ha ez nem megy, akkor nem illettek egymáshoz. #1 voltam.

febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt, ne az utolsó pillanatban közöld a terveid, mert az valóban nagyon bosszantó. Másrészt, azért mert neki nincs jó kapcsolata a családjával vagy nincsenek barátai, nem korlátozhat téged. Ha azt látod, hogy el akar marni a szeretteidtől, menekülj!
febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha megy, én is megyek...de attól kiakadnék ha az utolsó pillanatba mondanád.

N 31

febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem eddig mindenki jobban kijött a családommal a szuleimmel mint en. Olyan is volt hogy a hátam mögött üpnek össze kibeszélni.


Olyanban hogy tiltanának a saját rokonakmtol még nem volt soha.


Inkabb nekem kell tiltani a pasikat a rokonaimtol mert kulonben az lesz amit irtam. Ők lesznek akik összefognak es én a kívülálló..

febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Szoval minden pasim ugy beépul a köreimbe családomba, hogy képesek ellenem is forditani azokat, a családom is hajlik arra hogy a pasiknak adnak igazat es nem a saját lányuknak..


Baráti köreimbe (bnők csajok közé)végképp nem avatok be pasikat. Az sem véletlen.

febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6- jó kis toxikus családod van.
febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam is az lenne a gond, ha az utolsó pillanatban közli.
febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, mert a kifejtés tök másról szól.


Nem lennék együtt olyannal, akinek rajtam kívül nincs társas élete. Akár barátok, akár család. Én egy társaságigénylő és -szerető ember vagyok ezért nem illenénk össze. Extrovertált is vagyok. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy a párom lenne az utolsó a sorban, mert nem, de van igényem másokra is.


Nincs azzal akinek nincs (bár nekem fura), de akkor nem egymást keressük.


A konlfiktuskerülés meg szerintem egy sz*r dolog. Nem arra gondolok, hogy valaki álljon bele mindenbe és csináljon balhét. Hanem intelligensen mondja el az ember mi baja van, mit akar, beszéljék meg és próbáljanak megoldást keresni.

febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!