Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy 8 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 8 hónapos kapcsolatban napi szinten van veszekedés, gas lighting?

Figyelt kérdés

Párommal ketten 8 hónapja vagyunk együtt, gyakran van, hogy mondjuk 2 hétig nem látjuk egymást, mert alapból külföldön dolgozom. De sajna ha itt hon vagyok, akkor sem tökéletes minden: párom gyakran érzelmileg zsarol, manipulál, pl ma is ha nem fizetek ki neki egy kisebb tartozást, lehet nem tudja kifizetni a lakbérét. Ugyanakkor ettől függetlenül mindenért hibás vagyok: ha kint felejtem a poharat, ha nem mosogatom el szépen a poharakat. Neki am ez valami mániája, hogy heti 3x ki kell takarítani, mert por van. Én hetekig nem takarítok. Szal folyton azt érzem, hogy azt próbálja nekem mondani, hogy én vagyok az egoista, a nem törődöm, az igénytelen, de jaj szegénynek nem veszem figyelembe az érzéseit, azt hogy rosszul esik, ha nem kommunikálok le mindent előre.


Az a baj, hogy bennem is van egy fajta kötődési trauma. Nem tudom csak úgy elengedni, mert szeretem, támogatom.



febr. 3. 01:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Melegek vagyunk, nem kell a nőket lenézni amúgy.
febr. 3. 01:42
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért mondod meg, hogy mit kell csinálnom? :)
febr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért írod, hogy minden nő hülye? :)
febr. 3. 01:51
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Látod? Ezért nem jutsz a pasiddal egyről a kettőre.
febr. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1# hát ezt benézted🤣🤣🤣


Kérdező:nem,ez egyáltalán nem normális

febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elengedni,akkor miért kérdezed?

Tudod,az a véleményem,hogy nem panaszkodunk olyan emberre,akivel ágyba bújunk. Ha valami nem tetszik,méghozzá ennyire durván, akkor kulturáltan,de szakítani kell.

Rengeteg pénzedbe kerül,ráadásul hisztis is.Sok pénzért mindig más és extra pasikat is kaphatsz,és nincs hiszti.

Egyébként a távkapcsolat az nem párkapcsolat.


De mivel írhatunk itt bármit,úgyis benne maradsz - hát akkor nincs mit tenni.Ki mit főz,ugye....

febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy mondat és ezt látottak és hallottak alapján írom :


Sok meleg kapcsolat ezerszer rosszabb,mint egy hetero.


Pedig én is meleg férfi vagyok.


#7

febr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ennyire merev tisztaságmániással nagyon nehéz együtt élni, állítólag az életben is rugalmatlanok, képtelenek alkalmazkodni, kínszenvedés velük, szóval megfontolandó hogy mással nem e lenne könnyebb.
febr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az amit leírtál nem manipulálás. Ha tartozol neki, akkor fizesd ki. Élősködsz rajta?És az is durva, hogy hetekig nem takarítasz. Már bocsi, de itt te vagy, aki képtelen egy párkapcsolatban normálisan működni és nem ő.
febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha valaki tartozna nekem és ezen múlna, hogy tudom-e fizetni a lakbért (mondjuk én soha senkinek nem adnék kölcsön, ha nincsenek felesleges millióim), akkor kva gyorsan fizesd vissza a pénzt, főleg, ha elmondásod szerint kis összeg.


Az is gáz, hogy hetekig nem takarítasz, ilyen igénytelen kupis lusta pasim sosem volt és nem is lesz. Nálam mindig rend és tisztaság van, nem vagyok rendmániás szóval azért nem bsztatnám a páromat, mert alkalmanként valamit nem pakol el, de a te mértéked már bőven túlzás.

febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!