Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utazás alatt megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazás alatt megismertem egy férfit, és a férjem emiatt problémázik. Túlreagálja?

Figyelt kérdés

Körülmények:

Külföldi a férjem és nem Magyarországon élünk. Az ő munkája miatt rengeteget utazunk. Ekkor ő dolgozik, én pedig vagy a szállodában vagyok, vagy felfedezem a várost.

A mostani hely egy medencés nagy szálloda, tengerparttal. Én nem fürdök és nem is napozok, így sokat ültem a lobbyban és a kávézóban.

Pár napja ahogy egy kanapén ültem, leült mellém egy férfi aki magyarul telefonált.

Majd véletlen meglökött és magyarul szóltam neki.

Nem beszélgettünk. Aztán ahogy mentem a szobám felé véletlen fellöktem egy pici asztalt, és ez a férfi ott volt mögöttem, és visszarakta. Ekkor sem beszéltünk.

Ezt mondtam a férjemnek, hogy milyen véletlen hogy összefutottam egy magyar vendéggel.

Másnap megint találkoztunk, és elkezdtünk beszélni. Ő focista, ennyit tudok róla, míg én mondtam hogy a férjemmel vagyok itt. Nem is igen beszéltünk magunkról, nem is tudom hogy miért van itt. Ő sem a fürdik/napozik ahogy látom.

Majd a férjem megérkezett, láttam ahogy jön be és felálltam meg a férfinak is mondtam hogy ő a férjem, és bemutattam.


A szobánkba érve a férjem látszólag ki volt akadva, de nem mondott semmit, csak kiült a teraszra és oda se bújt hozzám.

Nem ismerkedési célzattal beszélgettem, ezeken az utazásokon én egyedül vagyok, jó volt valakivel magyarul beszélgetni.


Az hogy most épp egy fiatal vonzó férfi akadt elém, nem egy idős néni- hát megtörténik, nekem mindegy lett volna. Hónapok óta nem beszélgettem így élőben magyarul.



febr. 3. 06:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Túlságosan sok a tőmondat.

A sztori egyébként nem reménytelen, azoknak, akik szeretik az ilyen Romana szerű irományokat szerintem tetszeni fog.

febr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Tehát Ománban az arab férjeddel féltékenységig menően éltek. Munkára gondoltál már vagy azt sem engedi a férjed?
febr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég szűk lehet ez a szálloda, hogy ennyiszer belebotlotok valamibe, egymásba.

Kicsit fiktív történetnek hangzik, bocs. Ha tudsz angolul szinte bárkivel lehet barátkozni külföldön, valahogy engem nem hoz lázba ha meghallom, hogy valaki magyarul beszél, sőt..

febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Fantasztikus élet lehet egy utazó férj mellett a szállodában meg a nagyvárosban munkanélküliként tengődni.


Annyira ide illik ez a nyomor.

febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Omán azért eléggé muszlim ország, melyik szálloda az, ahol egy nő egyedül beülhet a lobby bárba vagy kávézóba meg leszólíthat férfiakat? Nem mintha az hihető lenne, hogy valaki egész nap kávézgat, és eszébe sem jut akár csak megmártózni a tengerben vagy olvasni. Az olvasást mondjuk egyébként is javasolnám, javulna az írásképed, és hihetőbb sztorikat találhatnál ki.
febr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:

Egyetértek #1essel.


Amúgy nekem kissé harmatos a sztori, de megvárjuk, mg a férjed halálrakövez.

febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy mi van akkor ha valaki munkanélküli? Nektek mi közötök ehhez? Senkisem a kérdésre válaszolna amúgy... Szánalmasak vagytok.

Kérdező,a férjed tuti féltékeny, nehogy bántson téged vagy valami. Az arabok hajlamosak az agresszióra.

febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és amugy igen.. túlreagálja. 7es voltam
febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7: mert te aztán érdemben válaszoltál a (kamu)kérdésre. Sehol sem szerepel benne, hogy a pasi arab vagy agresszív lenne.
febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ö… nem mondtam hogy arab. Azt sem hogy munkanélküli vagyok. Nem értem ezek miért lennének relevánsak.

Nem Ománban élünk, de ez sem számít a kérdés szempontjából..


5, köszi a mentális egészségem javításáért tett javaslatokat 😀 azonban jól megvagyok köszönöm.

Nekem a munkaeszköz a telefon/laptop, és ezekkel szoktam beülni kávézókba, például. Sokan nem szeretnek fürdeni, mint én sem. Napozni szintén nem. Nincs ebben semmi furcsa. De ez is elhanyagolható a kérdés szempontjából.

febr. 3. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!