Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házas és kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas és kapcsolatban élő emberek azzal vannak együtt, aki álmaik párja, vagy azzal, aki jut nekik?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel ez, mert valahogy nem látom át. Mi van, ha van valaki, aki úgy érzed, hogy a tökéletes, de nem lehet? És, ha nem jut olyan, akit szeretnél? Az emberek megalkusznak inkább az élettel?
2010. okt. 24. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan dolog... hogy van egy szép ember.. az csak a szépet nézi..

van egy csúnyább az csak a csúnyábbat nézi.. meg van az átlag.. szóval ... mindenikek az a szép akit szeret.. szerintem.. meg ha valakivel összeházasodsz szerintem azt érzed ő életem párja.. persze van kivétel.. meg érdekházasság

2010. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Én álmaim párjával.

5 éve tetszett meg nekem, először külsőleg, aztán a személyisége. 3 éve vagyunk együtt.

2010. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Érdekházasság az szerintem manapság elég ritka.

Miért, szerinted olyan nincs, hogy a szépet a csúnya nézi? Erre elég sok példát látni manapság.

2010. okt. 24. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:

hát... nem azért szeretünk valakit, mert szép. azért szép, mert szeretjük... így hát lehet azt érzed, hogy ő a tökéletes, de nem lehet...

mert nem tökéletes.

mert az lesz a tökéletes, akivel együtt vagy, szerelmesek vagytok, és jó együtt. én legalábbis így látom.

L/16

2010. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én meg úgy látom hogy nincs olyan házasság ahol a szerelmeddel vagy együtt életed végéig. valami el fog tűnni az évek során, talán pont a szerelem.


én nem hiszek abban, hogy van életed végéig kitartó, töretlen szerelem+ házasság.


L/16

2010. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

de ha elmúlik a nagy szerelem, ottmarad a szeretet és a kötődés, a ragaszkodás, a gondoskodás... szerinted pl 10 év házasság után ez nem pont elég?

L/16

2010. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de azt gondolod, hogy 16 évesen van elég tapasztalatod örök időkig tartó szerelemről és hasonlókról? Ilyet elég merész dolog állítani.
2010. okt. 24. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
általában aki jut nekik, azzal vannak. lusták keresni egy jobbat mert aki van az is jó, és a járt utat járatlanért nem hagynák el. aztán majd rádöbbennek 40 évesen, hogy hoppá, mégse ő az...
2010. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

bocs, hogy válaszolni merek, úgy is, hogy 16 éves vagyok.

2 éve párkapcsolatban élek, hogy fokozzam a dolgot, a párom 39 éves.

lehet fujjogni, lehet kötekedni... nekem ő a tökéletes, már akkor tudtam, és most már biztosan tudom, hogy jól döntöttem.

L/16

2010. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
A nagy többség nem az "álmai párjával" köti össze az életét, ezért is végződik a legtöbb házasság válással. Itt Magyarországon minden 2.! A legtöbb ember fél a magánytól, mivel alapvetően társas lények vagyunk, ezért is nem szeretünk egyedül maradni, így sokan könnyebben beleugranak olyan kapcsolatba, ami számunkra nem tökéletes, de mégis megalkusznak, mert úgy érzik nem találnának jobbat vagy csak egyszerűen félnek a változástól, amit egy kapcsolatból kilépés okozna. Van az embereknek egy szűkebb csoportja is akik az előzőekben leírtaknak az ellentétje. Ők azok akiknek pontos elképzelésük van arról, hogy milyen társat szeretnének és ebből nem igazán hajlandóak engedni. Ezek az emberek viszont ritka esetben találják meg a párjukat.
2010. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!