Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki a bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a bántalmazó kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam így is, kérlek, ne szidjatok. Fogok kérni segítséget az erre kijelölt hivatalos útvonalon, csak kíváncsi vagyok hétköznapi emberek véleményére. Összejöttem 2 éve egy férfivel, akinek meghalt a felesége, a 2 éves kislányával egyedül maradt, a párom szüleivel laknak együtt. Minden tökéletes volt, a kislány elfogadott, annyira megszeretett, hogy anyjaként tekint már. Ezért 1 év után összeköltöztünk. Itt kezdődött a változás. Már csak bébiszitterként vagyok kezelve, minden tettemben a hibát keresik a szüleivel együtt, ha én nem engedek meg pl. egy hatodik csokit egy nap, akkor rosszul csinálom, egyébként is nekem eddig nem volt gyerekem, ne szóljak bele. Minden másban viszont anyai viselkedést várnak el, amikor venni kell valamit a gyereknek vagy el kell vinni valahova, ki vagyok használva, szívesen teszem, de ezt érzem. Emellett sehova nem mehetek a kötelező dolgokon kívül (munka, óvoda, orvos, stb.), vagyis mehetek, de utána óriási balhé, ordítozás, testi bántalmazás. Mindenre az van mondva, én megcsalom. Most már odáig jutottunk, hogy párom meggyőzte a családját, én hűtlen vagyok, és öngyilkos lesz, ha én nem győzöm meg az ellenkezőjéről. Engem pedig megfenyegetett a családja, hogy kárt tesz bennem, ha neki baja esik. Nagyon jól tudom, hogy minél hamarabb lépnem kellene innen, egyetlen problémám a kislány elhagyása, aki elvesztette az anyukáját, most pedig engem is elvesztene, a szívem szakad meg. Most már viszont a saját testi épségemet féltem, és őt is, ilyen környezetben hogyan alakul majd az élete, most legalább próbálom tompítani, ne érzékeljen ebből semmit. Ti mit tanácsolnátok ebben a se így se úgy se jó helyzetben?

febr. 9. 05:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, lépj mielőbb, a kislánnyal sajnos nem tudsz mit tenni. Nem olyan rossz ott neki.


A másik pedig, ha ilyen agresszív, a felesége mitől is halt meg? 🤔 Biztos hogy attól amit mondanak?

febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Hogy mit kellene tenned, azt itt leírták, de hogy mit kellett volna, azt elmondom, hátha más okul belőle. Nem csak akkor kellett volna szólni a 6. csoki miatt, amikor feleség lettél, hanem jóval előtte, és jóval előtte is el kellett volna vinned magaddal a gyereket stb.
febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Már hogy vihette volna el a gyereket? Semmi köze hozzá, kivéve ha örökbefogadta. Az gyerekrablás lenne, hiába a jószándék. De nem is házasok.

febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, csak most tudok gyorsan válaszolni, mert a telefonomat is figyeli. Lenne hova mennem, csak eddig szégyelltem magam, de már az sem érdekelne. Valóban nem tudom sajnos magammal vinni, nem fogadtam örökbe, pedig szerettem volna.
febr. 11. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!