Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző kapcsolatomban bántalmaztak, a mostani páromat pedig próbálom rávenni, hogy bántalmazzon?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 15 éves voltam, mikor összejöttem az első barátommal, 3 éven keresztül tartott kb. horrorban, testileg, lelkileg, szexuálisan bántalmazott napi szinten, a végén sajnos bírósági ügy lett a dologból, a szüleim jelentették fel.


A mostani párom egy nagyon rendes, imádnivaló pasi, másfél éve vagyunk együtt, önmagától egy ujjal sem bántana, én mégis mindig kérem, hogy pofozzon meg, vagy fojtogasson, és hogy szex közben legyen velem annyira durva, amennyire csak tud, mert felizgat... Pedig tudom, hogy nem szereti ezt csinálni, mondta, hogy elítéli azokat a férfiakat, akik kezet emelnek egy nőre, meg hogy nem dugni akar velem, hanem szeretkezni. Imádom, ha kék-zöld foltok maradnak rajtam, és szégyellem, de sokszor azért ajánlom fel, hogy menjünk kocsmába a haverjaival, akiket egyébként nem különösebben kedvelek, mert ha iszik, sokkal inkább rá tudom venni, hogy agresszív legyen, gyakran próbálom kiprovokálni, hogy üssön meg ilyenkor...


Ez beteges, ugye? Miért csinálom ezt, ha tudom, hogy nem normális, és meg kéne becsülnöm, hogy találtam egy normális párt végre?


2015. aug. 13. 23:04
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ki kéne deríteni a vágyaid gyökerét. Ez az régi kapcsolat picit megkérdőjelezi a dolgot. De ha azt nem írtad volna, akkor 100%-ban nem beteges hanem preferencia kérdése.
2015. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
A legtobb no ilyen :) Nyugi normalis vagy :D
2015. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komolyan, mindenki ennyire mazochista lenne? Ez egyfelől megnyugtató, másfelől nem annyira :)
2015. aug. 13. 23:21
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez van :) Bar a baratnom lennel kerdezo :))))
2015. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hajjaj... zsák a foltját? :)
2015. aug. 13. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Beszarás...ilyet még nem hallottam...
2015. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:)

azert gyengedseg is lenne koztunk :P

2015. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo, no letemre mondom, hogy ne hidd azt hogy minden no ilyen. Egyaltalan nem.

Sokan vannak akik kivanjak a vadsagot, de bizonyos keretek kozott.


Ha a parom veri a fenekem vagy huzza a hajam es szinte faj, olyan erovel dofi belem a farkat az lehet egy szintig izgato, de ha teged olyan szinten bantalmazott az elozo pasid, hogy birosagi ugy lett belole es neked ujra erre van szukseged, az beteges.


Pszichologussal nem probaltal meg errol beszelni?


A sexben mindent szabad, amig a ket fel kozott megegyezes van, de ha sokaig olyat kersz a baratodtol, amit o idegennek tart, az csak problemakat szul es hosszutavon baj lesz belole.


Eloszor a kis fejecskedben kene rendet rakni, mert szerintem a "fajdalmas izgato sex" nalad nem ugyanazt jelenti mint a legtobb nonel.


Direkt leitatod a parod, mert ugy durvabb? Szerinted ez normalis? Alkoholistat "nevelsz" a parodbol, hogy a te beteges sexualis fantaziadat kield? Szerinted ez igy jo, ez igy egeszseges?

2015. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem látnék problémát vágyaidban.

De az előzményeket tekintve nagyon egyet kell értsek #8-al!

2015. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nő létemre imádom, ha pofoznak, ütnek, fojtogatnak szex közben. Felizgat az állatias vadság. Tépi a hajam, cibál, beteges, de imádom :D Sajnos ehhez olyan párt kell kifogni, aki ezt kielégíti, különben mindig hiány marad benned. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyet merek majd a páromtól kérni, főleg, hogy soha egy ujjal nem bántana. A pia sokat old az emberen ;) De vevő rá és élvezi, de csak azt, hogy mennyire jót csinál vele nekem :)
2015. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!