Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon elhanyagoltnak érzem magam a barátom által.. Mióta a haverja újra elkezdett vele edzeni (én is ott vagyok, de pótkeréknek érzem magam)

Folyamatosan vele írogat, mindenhol ott van. Olyan már mintha hárman lennénk a kapcsolatba🥺

Mindig hív magához aludni este meg együtt lenni. De ez az időtöltés 80%ban abból áll, hogy megérkezunk hozzá oda ül a gép elé és játszik ezzel a haverral közbe még discordon beszélnek is. Ezóta az "incidens" óta azt érzem nem is töltünk együtt tartalmasan időt.. Elhív magához egész napra, de a telefonja folyamat csipog hogy írt neki a gyerek mindig csinál valamit vagy süt magának vagy bármi ami miatt nem fordít rám időt és tényleg csak annyi hogy nézem beszélgetünk tök random dologról de tényleg ennyi.. Mostmár tényleg örülök annak ha egy héten 2x tudunk..🔞

Tényleg annyira tud amúgy cukiskodni meg simogatni meg mit tudjam én de nekem ez kevés az hogy 2 percre oda jön és megsimogtja az arcomat vagy a derekamat. A gyerekkel fog járni vezetni is tehát tényleg el leszek csak megjobban hanyagolva. De nem tudom mit mondjak neki, hogy tudassam vele hogy ez nekem nem okés😮‍💨🙁



febr. 10. 13:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#8 én tényleg azt érzem hogy ezt hosszú távon nem bírnám. Kötöttünk egyességet. Ami az hogy ő nem szar le engem akkor se ha edzunk és ott van a haver nekem is ugyan úgy segítsen stb. Én meg ne legyek mogorva fapofa. Aztán most csodálkozik hogy az vagyok XD. Mert hogy megbeszéltük hogy nem leszel fapofa. Jaa de miért is vagyok az?! Xd
febr. 10. 16:02
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11: Hogyha passzív agresszívan viselkedsz és nem kommunikálsz, sose lesz boldog párkapcsolatod.


Értem, igazad van, megbeszéltetek valamit és úgy érzed nem tartja be. Puffogás miatt viszont nem változik semmi, ha viszont kommunikálsz, képes vagy egyértelműen kifejezni mi az ami zavar, mitől lennél boldog, sokkal könnyebben tudnád megbeszélni a problémákat.


Ezekből a beszélgetésekből akár az is kijöhet, hogy teljesen mások vagytok és nem egymást keresitek. Ne félj cselekedni, mert sose leszel boldog!

febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ki ő neked, ha nincs is veled?
febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy miért vagy még vele komolyan.
márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14mert szeretem😞

És szeretek vele lenni nagyon😕

márc. 1. 16:55
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez kevés, ez semmi. Mert ő krvára nem szeret téged. Amúgy kit szeretsz jobban őt, vagy saját magad? Ha magadat szeretnéd már rég elhagytad volna. Eléggé szomorú, hogy más személy neked többet ér mint saját magad. Majd ő fog kidobni téged lassan, de biztosan. Várd meg ha egyszer neked jó szenvedni. De aztán ne azzal jöjj elő, hogy mekkora seggfej volt, vagy minden pasi egyforma hanem jusson eszedbe, hogy te nem becsülöd meg saját magad így ő sem tette és más sem fog...
márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 ez nagyon szar. Rosszul érzem magam emiatt
márc. 1. 17:03
 18/21 anonim ***** válasza:

Sajnállak, de valakinek fel kell nyitni a szemeid. El fog téged hagyni, lehet már hűtlen is hozzád, nincs kizárva.

Megvárod míg kidob, vagy szereted egy ideig szakítás után? Legalább az emberi méltóságod megmaradna.

Kihevered és elkezdesz magadba invesztálni, megtanulni magad szeretni, tisztelni.

Hogyha ilyesmi kapcsolatban kötsz ki hamarább kilépj hiába szereted, mert magad milliószor jobban szereted!

Te kezeidben van a döntés.

márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 köszönöm🥺
márc. 1. 17:36
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha heti 2x akar veled lenni, akkor abból elég lesz 1 is, és ahogy a 8-as mondja, a többi időben csinálhatsz kellemes és hasznos dolgokat.
márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!