Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet titkolnivalója ez alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet titkolnivalója ez alapján?

Figyelt kérdés

A barátommal tvt neztunk este, o kozben mellettem ult, laptoppal a kezeben. Nem szoktam belebamulni abba, amit csinal, de ha akartam volna, nyilvan teljes mertekben ralatok a kepernyore (ha odaforditom a fejem) hiszen mellettem ult.


Egyszer csak azt vettem eszre a szemem sarkabol, hogy tobbszor ram pillant lopva, mikozben gepel.


Ekkor raneztem a kepernyore, mit csinal, amiert ennyire nezeget ram. Eppen az email jelszavat irta be. Nem szoltam ekkor meg semmit. Majd eltelt par perc, es teljesen ugyanezt megcsinalta a telefonjaval (a feloldo koddal).


En nem szoktam nyomozni, de ezt furcsanak talalom. Nem erdekel a jelszava, illetve eddig sem tudtam a feloldo kodjat de nem is erdekelt, mert eddig semmi okom nem volt gyanakodni. Most viszont attol tartok, titkol valamit. Szerintetek?


febr. 13. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod. Ha gyanakszol, mi okod van rá?
febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Én már ezt ott helyben lereagáltam volna valami olyasmivel, hogy “nyugi, nem nézek oda, látom nagyon titkolod” vagy hasonló. Szerintem senki nem olyan hülye hogy ott ül mellette a párja és mással beszélget vagy tilosban jár. Mindenesetre ha ennyire bánt, kérdezd meg tőle, beszéld meg vele!
febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat ez.. hogy miert akkora baj, ha latom a feloldo kodot. Egyszer sem nyultam a telefonjahoz. Ebbol en arra kovetkeztetek, hogy talan beszelget valakivel, vagy van valakije, nem tudom. Hiszen akiknek nincs titkolni valoja, ott nem mindegy, hogy latja a parja a feloldo kodot vagy nem?
febr. 13. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát elárulom neked, hogy a párom nem tudja az email jelszavamat, nincs hozzáférése a netbank azonosítómhoz, de talán még a telefon feloldó " mintát" sem kötöttem az orrára...és természetesen én sem tudom az ő jelszavát, telefon feloldóját, stb.

Jobb ez így.

febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En sem tudom egyiket sem, mondtam, hogy nem is kerdeztem soha. De ebbol nekem az jon le, hogy baj lenne, ha meglatnam.
febr. 13. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Valamit titkol a hátad mögött, szerintem valaki van még a képben de ne legyen igazam
febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem hatalmas redflag ha a masik kódol mindnent es ennyire felti tőled.. nem terveznek ilyen típusú emberrel.
febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

#2 "Szerintem senki nem olyan hülye hogy ott ül mellette a párja és mással beszélget vagy tilosban jár"


Szerinted! Én viszont az egyik exem mellett ébredtem már arra, hogy mással chatel, többször is. Nem néztem meg az üzeneteket, ezért eleinte nem gyanakodtam semmi rosszra, aztán persze kiderült, hogy mi van a háttérben.

febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol benne, innentől kezdve meg mindenben látni fogsz valamit. Vagy kérdezz rá vagy nyomozz. Vagy engedd el, ha ilyen dolog miatt borul a dolog.


Mi sem nyúlunk egymás dolgaihoz. Kb 1 év után tudtam meg a telefonja feloldó kódját, nem éltem vele vissza. Ő meg éjjel is fel tudná oldani az enyémet az órám miatt. A mai napig elnézek a telefonjától vagy gépétől, ha valakinek vissza ír vagy jelszót gépel be. Úgyis kiderül, ha lenne valami.

febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te szeretnéd, ha a párodbelépne az eszközeidre és ezt a kérdést látná? Gyanítom, te sem előtte írtad ki és nem is örülnél, ha látná. Az embernek lehetnek "kis titkai", nem csak megcsalás.
febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!