Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod megnézheti a telefonod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod megnézheti a telefonod (sms, híváslista), facebook oldalad? Nekem teljesen normális, ha bizonytalannak látom, kérdés nélkül rögtön odaadom, mert nincs titkolnivalóm. Mások miért nem adják oda?

Figyelt kérdés
Nekem tényleg teljesen normális, a bizalom része. De ahogy látom a való életben, és itt az oldalon is, a telefont, és a facebook üzeneteket valamiért mindenki titkolja a párja előtt... aztán ebből lesznek az összeveszések, illetve, hogy titokban nézi meg a másik telefonját.
nov. 25. 20:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

Mert nem úgy beszélek a haverommal hogy azt más is olvassa. Például ha tegyük fel írná milyen jó csajjal jár össze és elküldi a képet róla, én megnézem és atya gatya, bűn ronda, akkor is azt írom, hogy grat tesó, én is elkapnám, kár hogy nem vagyok szingli!

Ez most hülye példa, de érted. Ezt egy nő elolvasa, na annyi a kapcsolatnak. Pedig csak egy szimpla bíztatás hogy egészségére.

nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk is normális ilyet csinálni mert valahogy ez alakult ki nálunk egyszerűen , én sem vagyok képes felfogni mi olyan huuu , de titkolni való van...
nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%

Megnézhetjük egymás telefonját de nem tesszük. Valahogy a másik táskája, pénztárcája, telefonja privát szféra. Nincs racionális magyarázat, egyszerűen így érezzük helyesnek. Nem is volt ez téma sosem.

Ha már felmerül az igény, hogy átkutasd a másik dolgait, vagy így kell bizonygatnod a megbízhatóságodat, akkor érdemes elgondolkodni a kapcsolat létjogosultságát illetően.

nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mi az hogy kérésre? Nem bízik benned? Raport van? Röhejes a másik telefonjában való turkálást.
nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha lenne titkolnivalóm, nem ilyen oldalakon bonyolítanám.


Nem is értem, van, aki igen?

nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az a nevetséges, hogy valaki turkálásnak vagy kutatásnak veszi, hogy van egy kis átjárás. Ti talán inkább féltek vaalmitől? Mint aki beszar attól ha rendőrt lát az utcán, ha van okod csak akkor félsz.


Attól még, hogy megnézek valamit a telefonon nem azt jelenti hogy szóról-szóra végig olvasok MINDENT és az összes beszélgetésből amit csak találni rajta. Ez is gyenge kifogás

nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Megnézhetné éppen ha akarná, mindenhol el van mentve a jelszavam. De fura lenne, miért is érdekelnék a beszélgetéseim anyámmal meg a barátnőimmel?
nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
"Ha már felmerül az igény, hogy átkutasd a másik dolgait" Én nem várom meg míg felmerül, ha látom, hogy kicsit bizonytalan, nem várom meg, míg továbbgondolja. Úgy vagyok vele, hogy nézze meg akár a mobilom, akár a táskám, bármit, mert az én felfogásomban egy kapcsolatban közös dolgok vannak (mondjuk engem attól még az ő mobilja, táskája nem érdekel, részemről nem merül fel bizalmi kérdés).
nov. 25. 21:02
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Hozzá se nyúlhat. Amúgy is ujjlenyomatos és jalszavas is. Nekem ez teljes mértékben magánszféra együttélés esetén is. Én se vagyok kíváncsi az övére, semmi közöm hozzá.
nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, és nem éreznéd magad enyhén szólva is leoltva azután, ha ő tényleg kapna az alkalmon, és mint valami rendőr vagy börtönőr valóban átkutatná a táskádat alaposan, meg felforgatná a dolgaidat, még ha nem is találna semmit? Kicsit fura dolgok ezek szerintem, mintha alapból azt kéne bizonygatni hogy nem bűnös a másik. Meg mintha megszokásból át kellene bárkit kutatni hiszen az ördög nem alszik és sose tudni mit találunk szúrópróbaszerűen, amit aztán számon is lehet kérni. Szerintem bizarr, de ti tudjátok.
nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!