Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 5 éve együttvagyunk és (régen is) de mostanság egyre többször poénkodik azzal, hogy megcsal olyanokat mond, hogy “tudom, hogy ugyse dobnal el tulzottan szeretsz” meg hogy ő minnél több nőt dugna meg ilyesmi, ezeket mind úgy mondja, hogy közben röhög, pedig tudja, hogy nekem ez nem vicces és azt is, hogy ilyenkor mindig duzzogok, nők ti komolyan vennétek vagy cukkolásként értenétek?

21l 20f

Köszönöm a választ.:)



febr. 13. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom erről, hogy a valódi vágyairól - vagy tetteiről - beszél, viccbe ágyazva.

Amúgy marhára nem vicces. Tiszteletlen nagyon.

Mondd neki, hogy örömmel hallod, mert szeretnél minél több farkat bekapni, mielőtt ő majd az oltárhoz vezet. Kíváncsi lennék a fejére.

febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáteszek, hogy nem viselkedik furán es nem dugja el a telojat se amihez tudom a kódját, nem beszélget más nővel de ez számomra akkor is iritáló mert mindig mondtam neki, ha ilyen van nyugodtan kozolje mintsem sok legyen a kamu.
febr. 13. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktátok egymás agyát húzni, akkor lehet, hogy viccnek szánja (bár minden viccnek a fele igaz), számomra akkor is kicsit kretén viccelődésnek tűnik. Az életkorotokból adódóan következtetek arra, hogy előtted még nem volt mással és esetleg furdalja a kíváncsiság, de akkor is fura, hogy ilyeneket mond, nem értem, milyen reakciót vár tőled. Minden esetre nem megnyugtató (és nem érett) viselkedés.
febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bunkóság. Nyilván tudja, hogy megbánt vele, és ha tudja, de mégis mondja, akkor hatalmas szemét! Ergo, nem szeret téged.
febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan venném. Idétlen.
febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt elviseli az nem volt még egészséges kapcsolatban. Pedig csak józan paraszti ésszel bele kell gondolni. Ha szeretek valakit meg akarom bántani? Bizalmatlanságot akarok benne kelteni? Mondok olyat hogy dugnék másokkal? Megalázom azzal hogy azt feltételezem hogy annyi önbizalma sincs hogy elhagyna ha megcsalnám?
febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetés során előjött ez a téma a volt barátnőmmel. Őt megcsalta az előző és megbocsájtotta. Én azt mondtam neki, hogy nem lennék rá képes. Azt mondta, de igen mert annyira szeretem őt. Megcsalt, rá néhány hónapra megpróbálta visszasirni magát. Abban igaza volt, hogy rohadtul szerettem, de nem engedtem vissza az életembe szerencsére
febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy a párom mindig mondta hogy ha akarná lenne másik ha elhagynám...meg 'jó nyugdíjért bármit'szokta mondani🤣meg ha adna magára tapadnának rá a nők de egyébként ezzekkel csak hülyül az én párom mert mikor rám ír egy pasi vagy hasonlóan cukkolom láttom rajta hogy féltékeny😃😃😃meg mindig mondom ooohh te nem kellesz senkinek aztán így abba hagyja😃😃😃
febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A te igényesség-szintedet remekül jelzi, amiért ilyen suttyóval vagy.

Ezen gondolkozz el ;)

febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5össel értek egyet. Nagyon idétlen poén.
febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!