Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy megleckéztetném, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy megleckéztetném, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: én magyar vagyok, ő lengyel, Angliában dolgozunk mindketten már jópár éve. Elmentünk meglátogatni a szüleit a gyerekkori falujába, és szóba került egy jogi kérdés a házassági papírjainkkal kapcsolatban. Erre a párom (nem szokott ilyet amúgy) tök lekezelően azt mondta “te ezt nem értheted mert ez lengyel törvény és nem magyar “. ???! Basszus, elfelejtettem volna hogy müködik a Google, vagy nem tudok már olvasni?? Kb idiótának nevezett ezzel. Fortyogok, mert ez nagyon rosszul esett. Teljesen elrontotta az egyhetes mini vakációnkat, és alig várom hogy hazamenjünk.

febr. 13. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
túl reagálod
febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

"Teljesen elrontotta az egyhetes mini vakációnkat"

Te rontod el saját magadnak, ha ezen rugózol.

Ha úgy érzed, hogy lekezelő volt, mondd meg neki, és aztán ne foglalkozz többet a dologgal.

febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez senki másnak nem lenne bántó? Szerintem egy igenis olvasott és intelligens nő vagyok, és rohadt szarul esik hogy azt se tudja elképzelni hogy képes lennék megérteni egy jogi szitut ami nem magyar. Butának tart, vagy mi?
febr. 13. 22:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, ne őrizd a sérelmedet.
febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem megleckéztetni kell, hanem kommunikálni. Ja, és kicsit dolgozni azon hogy ne roppanjon össze az egód a legkisebb sérelem miatt.

Ha olyan intelligens vagy, akkor ezt tudod.

febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném, hogy tegye jóvá.
febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6os, szerinted ezt hogyan tudná jóvá tenni?
febr. 13. 22:50
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem engedd el ezt a témát és érezd jól magad.
febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem a 6-os vagyok, de elmondanám, hogy nagyon bánt, úgyhogy most vagy két percig kell sorolnia, hogy pontosan miben vagyok szuper, amiért feleségül vett.


Amúgy szerintem nem úgy értette. A lengyel kormány legalább olyan gáz volt, mint a magyar.

febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7: Te fogod neki megmondani.
febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!