Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem ledagadtozott, őt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem ledagadtozott, őt meg dugja ugyanolyan testalkattal?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos lány vagyok, nem elhízott kategória, de vannak plusz kilóim. A barátom bemutatott az egyik barátjának hétvégén. Kedves volt velem. Aztán egy közös barátjuknak meg szidott hogy "ge.ci dagadt" vagyok. Oké gondolja ezt minden joga megvan rá, bár szerintem ezt nem feltétlenül kell kimondania. Amit nem értek, hogy van barátnője, vele is találkoztam most, ugyanolyan alkatú mint én. Rá beindul? Ez hogy lehet, ha neki ez a testalkat már dagadt?
febr. 14. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Milyen kedves barátai vannak a párodnak. :)


Ezt leszámítva, nem lehet, hogy csak te látod ugyanolyannak?

febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A barátom szerint az a lány még nagyobb is, de szerintem ezt csak vigasztalásból mondta. Szerintem nagyon hasonlóak vagyunk.
febr. 14. 07:36
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Akit szeret tetszik neki, az formás, telt, akit nem kedvel, az dagadt.
febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az én párom engem sem dagadtozott le, de másokat igen.
febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg a barátnőjéről is hasonlóan nyilatkozik csak úgy van vele, hogy a semmitől jobb.
febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

A kutya ott van elásva, hogy nem közvetlen neked mondta, hanem hozzád már csak a közös baráttól jutott le az információ, aki ki tudja mennyire tuningolta fel az eredeti kijelentést.

Amúgy én sem értem, hogy ha van barátod, akkor miért féltékenykedsz egy olyan emberre, akihez kb. semmi közöd. Ha kapsz egy kritikát, akkor egyből megpróbálsz hasonlítgatni, hogy ne törjön az egód vagy mi? Totál felesleges.

febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Formasabb a masik lany lehetseges..
febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!