Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy már nem bírom tovább a gyerekes viselkedését?

Figyelt kérdés

A párom a férfi, aki elmúlt 40 éves, és a következőket tesz:

- a lakásban oda fin.ik ahol éppen van (van hogy az agyban az orrom alá)

- el kell altatnom mint egy gyereket (hátsimogatással)

- vannak fóbiái, amiktől nekem kell megvédenem őt

- ha valami nem sikerül neki elsőre, konkrétan behisztizik, akár a földhöz is vág dolgokat

- többit nem sorolom, de a szexben is vannak gondok

Úgy érzem, mintha egy hisztis, neveletlen gyerekkel lennék, mintha az anyjának kéne lennem, nekem pedig egy érzelmileg érett, felnőtt FÉRFIRE van szükségem. Már semmiben sem látom férfinak, es hiába mondom neki hogy ezek fárasztó gyerekes dolgok, nem érti. Jogos hogy már lassan idegileg sem bírom elviselni?


febr. 14. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Minek vagy vele ha neked ez nem jó
febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a válaszok alapján az jön ki, hogy nem jogos, akkor maradsz és tovább szagolod a fingját meg törölöd a fenekét?
febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es jaja a köv szakaszban büfizetnem is kellene kb... totál kiabrandultam belőle és nem is erti miért.
febr. 14. 10:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3


Jogos a kiábrándulásod egyébként, ami engem most jobban érdekel, hogy miért is vagy még vele? Kényszerít valaki? Szerintem nem, de erre most akkor írjál valamit, miért vagy vele? Nemcsak kitaláltad ezt az egészet?

febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne altasd el egyszer, hadd fingjon reggelig, csak elfárad.
febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es igen. Jelenleg nincs lehetőségem elköltözni. Nem így indult ez a kapcsolat, ezek a dolgok közben derültek ki.

5-ös: beszól, besértődik ha nem altatom el. Nem erti hogy nekem is szükségem van pihenésre, másrészt nem az anyja vagyok, harmadrészt ez olysn, mintha nő létemre nekem kellene védenem a férfit.

febr. 14. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6


Nincs lehetőséged elköltözni. Ez mit jelent?

febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
A hiba a te készülékedben van, hiszen elviseled!!! Akkor meg ne panaszkodj!
febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es jelenleg nincs. 8-as nincs bennem.semmilyen hiba. Az akkor volna ha ezek nem zavarnának.
febr. 14. 11:25
 10/14 anonim ***** válasza:

9


🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Ne azt írd, hogy jelenleg nincs, hanem, hogy miért nincs? Valami oka biztos, hogy van, és feltételezem az, hogy nincs pénzed, amiből ezt megtehetnéd, pedig erre gondolhattál volna, hogyha szorul a hurok, akkor tudjál lépni valamerre, nem pedig mindenféle hülyeségre elpazarolni a pénzedet, ha egyáltalán dolgozol. Csak kérdezem, mert itt már nem egy ilyen nőbe futok bele, és nem értem őket.

febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!