Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy már nem bírom tovább a gyerekes viselkedését?

Figyelt kérdés

A párom a férfi, aki elmúlt 40 éves, és a következőket tesz:

- a lakásban oda fin.ik ahol éppen van (van hogy az agyban az orrom alá)

- el kell altatnom mint egy gyereket (hátsimogatással)

- vannak fóbiái, amiktől nekem kell megvédenem őt

- ha valami nem sikerül neki elsőre, konkrétan behisztizik, akár a földhöz is vág dolgokat

- többit nem sorolom, de a szexben is vannak gondok

Úgy érzem, mintha egy hisztis, neveletlen gyerekkel lennék, mintha az anyjának kéne lennem, nekem pedig egy érzelmileg érett, felnőtt FÉRFIRE van szükségem. Már semmiben sem látom férfinak, es hiába mondom neki hogy ezek fárasztó gyerekes dolgok, nem érti. Jogos hogy már lassan idegileg sem bírom elviselni?


febr. 14. 10:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Anyagiak miatt.
febr. 14. 11:47
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

😐😐😐😐😐🤦‍♂️


Jó, hagyjuk.

febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
A te igényesség-szintedet is jól jelzi, hiszen vele vagy :D
febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 röhögj csak! Mondtam nem volt ilyen jó ideig. De azert röhögj. Ez meg a te szellemi szinted mutatja.
febr. 16. 06:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!