Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Világgá szaladt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világgá szaladt a párom! Hogyan lehetne végleg gátat szabni ennek a gyerekes viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, annyira kétségbeejtő már ez az egész. Mostanra egyszerűen semmit sem tudunk normálisan megbeszélni, mert folyton megszegi az ígéreteit és áthágja a szabályokat. Én ebéd után amikor mosogatott, szóltam neki hogy jó lenne ha nem folyó víz mellett csinálná, hanem normálisan. Hiszen ezt megbeszéltük már egy hete is, tudomásul vette, lejjebb tekertem a bojlert is direkt hogy spóroljunk. Tudnia kell nagyon jól ha elpocsékolja a meleg vizet, akkor nem fog jutni estére fürdeni. És mégis csinálja, és mindig szólnom kell neki ezért is. Most is kint voltam a konyhában rászóltam hát. Elzárta a csapot de nem mondott rá semmit csak elkezdett hangosan csörömpölni jobban. Én mentem tovább csinálni a dolgom, amúgy sem szeretem ezeket a hirtelen éles csattanásokat. Igen ám, de mit hallok megint, hát folyik a víz! Abban a pillanatban hogy én elmentem a konyhából, újra megnyitotta a csapot és nyitott folyóvízzel mosogatott tovább. Visszamentem és most már erélyesebben szóltam rá, hogy ne csinálja ezt. Erre dühödten odavágta a tányérokat a mosogatóba, csoda hogy nem törtek szét. Kérdezem mi baja, erre hogy semmi. Én elmondtam neki újra szépen és érthetően hogy ne mosogasson folyó vízben hiszen akkor nem lesz meleg víz estére. Erre mint egy őrült, őrjöngve nekem támadt a semmiből, engem próbálva meg beállítani rossznak. Én erre figyelmeztettem hogy hagyja abba ezt, ne kiabáljon a kislányunk előtt, mert nagyon megijeszti őt. Erre meg elkezdett törni zúzni még jobban mint valami idegbeteg. Odacsapkodta a mosatlan serpenyőt is a konyhapultnak többször is, csoda hogy nem okozott maradandó sérülést. Aztán fogta magát és elviharzott átkozódva hogy hagyjam én őt békén. Tisztára mint a gyerekek, én ilyet még nem láttam hogy felnőtt ember így viselkedjen mint ahogy ő viselkedik mostanában. Amikor hívtam telefonon akkor vagy nem vette fel vagy kinyomkodta, pedig azért jó sokszor is hívtam hogy ne csinálja ezt. Nem tudom hova megy ilyenkor, volt már pár napja is hasonló jelenet, akkor se mondta meg miután hazajött.

Ez az egész ami történik, ez teljesen rossz. Hogyan lehetne megszüntetni nála ezeket a pazarlásokat, rombolásokat és dühkitöréseket? Mert hogy nem normális, abban biztos vagyok. Pszichológus? Meg a másik, én azt sem tudom ilyenkor hova rohan el. Remélem csak barátnőhöz kipanaszkodni magát, de mi van ha másik pasihoz? Már nem tudom mit higgyek, rettentő frusztráló ez is. Szóval erről is várnám az ötleteiteket, vagy akinek volt már hasonló története, ott hova rohant el ilyenkor a nő ennyire hevesen.



dec. 7. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy én sem bírom a b*szogatást..

Nem normális reakció, de biztos oda állítanám mosogatni azt akinek nem tetszik ahogy én csinálom.

dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
76%
Nem csodàlom! Megèrtem a pàrod! Ne szabàlyozz senkit! Csinàlja ahogy neki tetszik! Nem marad vìz? Van kàd melegìtsen oda vizet! Minden megoldhatò! De a màsikra ràszolni nem is egyszer mintha valami bűnt követne el mert nem spòrol! Nekem ezek kicsinyes dolgok! Nekem is van pàrom, soha nem szòl ràm semmièrt, pedig èn sem vagyok tökèletes! Èn sem szòlok rà, hagyom hogy szabad emberkènt otthon is azt tegyen amit csak szeretne! Talàn nem ez az első elege lett, megèrtem Őt!
dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
92%
A spórolásról vitáztok egyedül? Vagy másról is és milyen gyakran, segítesz neki otthon?
dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak a felszín. Valami mélyebb oka van ennek a dacos menekülésnek. Mintha direkt provokálna és okot keresne a menekülésre. Hogy ez miért alakult ki, azt nektek kell kiderítenetek, ha másként nem megy, párterápiával.
dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
82%

Én értelek nőként viszont utálok álló vízben mosogatni szerintem egyszerűbb és higiénikusabb folyó vízben.

Ezen túl ha rászólsz meg cseszegeted, ahelyett hogy tudomásul vennéd hogy legalább megcsinálja és nem feltétlenül úgy ahogy te csinálnád, ne csodálkozz. Persze túlzás amit csinál de te elviselnédcha folyton beszólna mit hogy csinálj?

dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
85%
Ha velem csinálnád ezt, inkább fejbe vernélek a serpenyővel. Mosogass akkor te! Micsoda egy kontrollmániás idióta vagy! Képzelem, mennyi mindent megszabsz neki, mit hogyan csinálhat. Hogyan is bírta eddig, csak azt nem tudom. Cafatokban lehetnek az idegei.
dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
87%
Eleve gusztustalan ez a hajcsár-féle hozzáállás. Akkor mosogass te. Nézz már kicsit magadba, ember! Én azon csodálkozok, hogy egy ilyen bunkó mellett eddig kitartott szegény.
dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
85%
Gondoljunk bele. Ott van szerencsétlen nő egy csóró, de cserébe baromi idegesítő "férfival" aki még azért is b_aszogatja, mert mosogat. Hát én is menekülnék a helyében.
dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%

"Hiszen ezt megbeszéltük már egy hete is, tudomásul vette..."


Nem beszéltétek meg, hanem megparancsoltad neki, hogy spóroljon a vízen IS! NEM VETTE TUDOMÁSUL! Remélhetőleg egyszer annyira elege lesz, hogy elhagy.

dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
84%

Döbbenet, hogy felnőtt emberek így élnek együtt. Mindenhol vannak nézeteltérések, ez természtes. De annyi ilyemi sztori van itt, hogy el sem hiszem amiket olvasok. Ti miért erőltetitek a közös életet? Egyszerűen teljesen egyértelmű, hogy nem passzoltok. A te szemszögedből ő a hibás, mert nem tartja magát a megbeszéltekhez, és kiabál meg csapkod, az ő szemszögéből meg te vagy kontrollmániás meg hisztis. Itt nem a hibást kell keresni, ti csak mérgezitek egymást.

Ezt is mellékesen jegyzem meg, hogy nekem érthetetlen, hogy felnőtt ember hogy jön ahhoz, hogy ordibáljon meg csapkodjon. Nekem egyszer csapna ilyen hisztit a párom, többet nem kellene velem foglalkoznia. Tökmindegy ki a hibás, viselkedjen. Kultúráltan is lehet vitatkozni vagy nemtetszést kifejezni.

dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!