Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy közel állok a szakításhoz?

Figyelt kérdés
A párommal már többször beszélgettem bizonyos gondokról, amik a normális, egészseges, és műkődőképes kapcsolatot szabotálják, ellehetetlenítik. Ennek ellenére semmi változás, én belefáradtam, kiábrándultam, és hajszál választ el a szakítástól. Hogyan mondjam meg ezt neki, hogy ne sértődjön meg?
febr. 14. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod AKAR változtatni menthető, ha nem akar akkor hagyd.
febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé infantilis.
febr. 14. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig változtatott bármiben?
febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Pfff... Most komolyan az a legnagyobb bajod, hogy szakítasz akkor megsértődik? Ebben az esetben örökkön örökké együtt lesztek, mert egy szakítás legtöbbször kellemetlen mindkét félnek, fáj, feljönnek régi sérelmek, lesz harag meg sértődés is. Ha ezt el akarod kerülni, akkor van egy rossz hírem.
febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az esetben nem azt mondanám neki, hogy közel állok a szakításhoz, hanem azt, hogy szakítani akarok és pont.
febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös lehet megfogadom ezt a tanácsot.
febr. 14. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben leültettem és kidobtam.


Összecuccoltam, költöztem, pont.

Nem érdekelt a továbbiakban. Nem vagyok papagáj, hogy 3000x mondjam el ugyanazt a semmiért.


Nem változott, akkor kuka.

febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ hogy úgy egyáltalán bármiben képes volt változtatni? Akár régebben? Van akinek csak idő kell, aki soha semmit, és semmiben nem változtatott, abban az esetben elengedném én is.
febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!