Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor eldontottetek adtok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor eldontottetek adtok még egy esélyt kettőtöknek miben kellett változtatni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő míg sikerült változtatni?
febr. 14. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen nem történt velem, de attól függ mivel kapcsolatban is adnék esélyt. Ha túl komoly a helyzet, vagy látnám nincs értelme nem kapna esélyt egyáltalán.
febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Azon kellett változtatnia, hogy elköteleződjön. Ez pedig azonnal megtörtént. Nem csak napokra, tartósan.
febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a kapcsolathoz való hozzáálláson, ugyanis a párom az előző sikertelen kapcsolataiból adódóan bezárkózott, és nem is hitt bennünk igazán, pedig tényleg mindent megtettem. Megértettem a hozzáállását hiszen senki sem akar újra csalódni, de ha meg sem próbál az ember újra boldog lenni, sosem lesz az.

Nem tudom az időt. Ez 11 éve tart nálunk.

febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszivitásán kellett volna változtatnia, de többszöri próbálkozásra sem sikerült leküzdenie az indulatait, ezért végleg elhagytam.

A jelenlegi kapcsolatom nyolc éve tart, szerencsére még nem kerül arra sor, hogy második esélyt kellett volna adni.

febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neki többet kellett udvarolnia nekem, így én le tudtam vetkőzni a féltékenységet mert végre éreztem hogy szeret.
febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!