Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem akit nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem akit nagyon szeretek nemrég eldontotte hogy soha nem akar gyereket mi lesz velem igy?

Figyelt kérdés
En saját családról álmodtam amiota az eszemet tudom. Szerencsés vagyok, nert szerető ferjem van aki mindent igyekszik megadni nekem es akit nagyon szeretek. Viszont par eve a fejébe vette hogy neki nem kell gyerek, ő nagyon jól elvan gyerek nélkül velem jetten. En viszint szeretnék, bár nem most azonnal de 2 ev mulva jo lenne. A ferjem 45 eves mar en pedig 32. 8eve vagyunk hazasok. Felek hogy elmulik az idő felettunk...

2019. dec. 17. 11:43
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a félre gepelesert néhol....
2019. dec. 17. 11:44
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Na látod, ez pont egy olyan dolog, amit még esküvő előtt tisztázni kellett volna. Ha gyereket akarsz, akkor még most lépj le.
2019. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Mi ezt akkor tisztáztuk. Ő akkor még tervezte a gyereket.
2019. dec. 17. 11:48
 4/41 anonim ***** válasza:
75%

Ha most vele.maradsz garantáltan megromlik a kapcsolat. Ha 40 évesen egy gyereket vagy terhes nőt meglátsz megszakad a szíved.

40-45 eves leszel mire a gyerek hiánya taccsra teszi a kapcsolatot, de akkor mar késő párt találni.

Sok ilyet láttam már. Egy kutya vagy egy macska nem pótolja a hiányt.

2019. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Ha a gyerek fontosabb neked, akkor sjanos válnod kell és kell keresned valkit magad mellé, akivel ezt a vágyad megélheted. :/ Sajnos itt nincs kompromisszum, olyan hogy van is gyerek meg nincs is nyilván nem lehetséges.
2019. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Andi80018 ***** válasza:
46%
Ha most nem akar, akkor két év múlva még úgyse fog. Te pedig már 34 leszel. Ezt a dolgot nagyon gyorsan meg kell beszélni, mert ha eltelik az idő, márpedig el fog, akkor nem lesz esélyed új párt találni, és gyereket szülni. Hozzátenném eléggé rossz ez a hozzáállás a férjed részéről, mivel nem érdekli, hogy neked ez komoly lelki problémát okoz. Nem korrekt az embered szerintem.
2019. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé elbánt veled a párod. Persze az ember véleménye változhat de nekem gyanús ez a dolog... na mindegy.

Döntsd el mi a fontosabb. A gyerek vagy a férjed. Ha a gyerek akkor válj mert ebben nincs kompromisszum.

Ha a férjed akkor viszont le kell mondanod a gyerekről,ami kérdéses hogy képes vagy-e rá.

2019. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
46%

Pasit találhatsz. Gyereket nem lehet pótolni. A kapcsolat halálra van ítélve mert boldog nem leszel vele.

Életemben a legfontosabb a gyerekem.

2019. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem jó még két évet várni ezzel a pasival, mert már 47 lesz akkor. Válj el és keress hozzád valót, főleg hogy te csak 2 év múlva tervezed. Vele max mostani kezdéssel, ha összekapja magát és rájön hogy mégis kell.
2019. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
34%

Ez bukó.

Hagyd ott, mert még fogod bánni.

2019. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!