Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kicsivel több féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsivel több féltékenység a kelleténél...mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A sztori alapja, hogy én évek óta foglalkozom amatőr szinten zenéléssel, amit a barátnőm is nagyon szeret. Történt minap, hogy itt, a gyakorin kapcsolatba kerültem egy csajjal, aki éppen olyan stílusban kísérletezik, amiben én is, továbbá ő pont olyan embert keres, aki képes lenne neki zenei alapokat készíteni. Tökre szívesen belemennék, akár egy kiugrási lehetőség is lehetne, de félek, hogy a barátnőm ezt rosszul fogadná, hiszen szegény nagyon féltékeny típus tud lenni a rosszabb napjain.

Egyelőre nem tudom még, hogy mi hogyan alakul, de félek, hogy két tűz közé kerülnék. Szerintetek hogy oldhatnám meg azt, hogy ne legyen féltékeny? Mivel győzhetném meg, hogy eszemben sincs őt lecserélni?



febr. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"Tökre szívesen belemennék, akár egy kiugrási lehetőség is lehetne"

Ezt mondd el a barátnődnek, és ne hagyd magad eltéríteni a boldog és sikeres zenei utadról.

febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vond be folyamatosan a történésekbe. Mármint mesélj neki, mond el mikor miről beszéltek.

Csak úgy sejtem erről már lemaradtál, mert gondolom már az első levélváltásokról sem tud.

febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# na igen.. így nem csoda ha rosszul reagálja le
febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-3 Igazából a nulladik lépésnél vagyok, egyelőre nem történt semmi. Nem tudjuk, hogy ki a másik, meg semmi ilyesmi, lehet nem is lesz folytatás.
febr. 14. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem számít. Ha tudod, hogy a párodat bánthatja, mert nagyon féltékeny, akkor ez úgy történik normál esetben, hogy:

-Figyu Juli, itt van a gyakorin egy csaj ezzel meg ezzel. Én írok neki, hátha össze jön valami zenélés terén.


vagy


-Nézd már Juli, írd valami csaj a gyakorin zenéléssel kapcsolatban egy válaszomra, privátban. Válaszolok neki, hátha kisül belőle valami jó.

febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
febr. 14. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A felettem kommentelőknek igaza van. Tanulj meg használni a hangod is és beszélni vele a baránőddel erről. Biztos örülne ha így lenne.
febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!