Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborog ezen ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborog ezen ha nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Barátnőmön van kb +15kg súly és mivel alacsony nagyon látszik rajta.

Több orvos mondta más betegség kapcsán a mozgást, én is hívtam többször, ha 1x 1x csinálta én is vele. De ezek nem hatottak,de ha csinosan kellene felöltözni akkor pedig puffog hogy hogy néz ki..mi értelme??


febr. 14. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Attól még zavarhatja a külseje, hogy nincs akaratereje tenni a változásért.
febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert zavarja, hogy kövér, de akarata nincs.
febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
És te ezen mit háborogsz?! Rengeteg csinos egyedülálló nő van.
febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mozognia kéne, hanem az étkezésére figyelni.


Mellesleg nem mindenkit motivál az együtt mozgás. Pláne mivel ritkán jön be ugyanaz az edzésforma az embereknek.

febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Keress magadnak egy olyan nőt, aki tetszik.

Én mikor összejöttek a volt párommal volt rajtam kb. 10 kg plusz, nem vagyok alacsony, így annyira nem volt durva (165/62 voltam), folyamatosan kaptam tőle a megjegyzéseket, hogy nem vagyok az ideálja stb, többször megszégyenített mások előtt is. Lefogytam azóta 9 kg-t, és leléptem. Nem értem, hogy miért nem keresnek maguknak az ilyenek olyan nőt, aki tetszik nekik💁🏽‍♀️

febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Amiért te is háborogsz másnaposan hogy fáj a fejed, de mégis beküldted előző éjjel azt az üveg páleszt :)

Látja, de effektív tenni nem fog érte, amíg nem éri olyan erős külső impulzus, hogy végre megmozduljon benne a tenni akarás vágya. Tartósan fogyni csak életmód-váltással lehet, amíg erre a szándék nincs meg addig nem is fog változni semmi.

febr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

"Nem értem, hogy miért nem keresnek maguknak az ilyenek olyan nőt, aki tetszik nekik💁🏽‍♀️"

Azért nem keresnek, mert azoknál esélyük sincs, mivel ők maguk sem nagy számok külsőre.Próbálkozni lehet próbálkoztak, de nincsen sikerük, pina meg kell azért nekik is, nyafogni meg így van lehetőségük, mert azt meg nagyon szeretnek. Bár ettől a helyzet nem fog megoldódni, csak annyi eszük meg nincsen, hogy ezt megértsék.Itt a kérdező egy élő példa.

febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűbb panaszkodni, mint tenni a változásért.
febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem csesztettem emiatt. Csak nem értem minek háborog ha nem tesz ellene..


Más előtt nem szégyenítek senkit max otthon mondanàm el..

febr. 15. 09:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

80% étkezés, 20% mozgáson múlik a fogyás. Magyarán ne zabáljon!

Kezdjetek egészségesen táplálkozni, könnyebb ha ebben te is partner vagy. Nem kell mindenről teljesen lemondani, de fokozatosan próbáljátok kiiktatni pl. Tésztákat, fehér kenyeret, cukros üdítőt stb. Nem baj, ha nem megy egyszerre, először pl. csak egyén fele annyi kenyeret a kajához, mint szokott stb. Szép lassan át lehet állni.

febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!