Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborog ezen ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborog ezen ha nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Barátnőmön van kb +15kg súly és mivel alacsony nagyon látszik rajta.

Több orvos mondta más betegség kapcsán a mozgást, én is hívtam többször, ha 1x 1x csinálta én is vele. De ezek nem hatottak,de ha csinosan kellene felöltözni akkor pedig puffog hogy hogy néz ki..mi értelme??


febr. 14. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Meddig nyomatod még itt? Már a kérdésből lehet tudni, hogy te vagy. És még mindig van, aki komolyan vesz, hihetetlen!

Olyan vagy, mint a buddhista imamalom. Évek óta körbe-körbe ugyanazt mantrázod. A súlya. A lustasága. A cuccai. A hobbija. Aztán újra és újra kétnaponta.

Még szerencse, hogy te meg a drága szüleid oooolyan tökéletesek vagytok! Ha ennyire szar, miért vagy még mindig vele?

febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért van itt utolsó, mert szeret nyafogni a semmin állandóan. És azért van még mindig vele, mert más nő nem áll szóba vele. Bár én kételkedem benne, hogy van neki valakije. Inkább csak szidni akarja a nőket, mert nem kell egynek sem. Ezért kitalálta a nem létező barátnős sztorikat. Erre veri a csoffadt faszát.
febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez jobb nem lesz, nyugi. Van ilyen ismerősöm, 100 kg, de állandóan nyíg :D Tenni ellene persze semmit sem tesz, de cserébe minden nap nyávog a súlyán.
febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!