Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzi fenyegetve magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi fenyegetve magát a barátom, amint feljebb megy az önbizalmam?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején állandóan bókolt. Mellette teljesedtem ki, elkezdtem csinosabban öltözködni és alakot formálni is is. Ezzel együtt ő szépen abbahagyta a bókokat, míg más nőkre mondott szépeket, vagy más nőkön látott ruhákra mondta hogy én is vegyek fel olyat inkább. Amikor mondtam, hogy végre meg vagyok elégedve magammal, egy buli előtt kifejezetten néztem a tükörben magam elégedetten, akkor meg azt mondta, hogy azért nem kellene úgy viselkednem, mintha modell vagy szépségkirálynő lennék. Nagyon megbántott de elengedtem először, de a negyedik ilyen után már elegem lett, és rákérdeztem és szóltam is, hogy nem pálya. Azt mondta, hogy csak viccelt, ne szívjam már így mellre de jólvan, oké, akkor abbahagyja. Abba is hagyta egy időre de idővel megint elkezdte. Sokkal jobban ugrottam már rá, és akkor olyan beszólást is kaptam tőle, hogy az exeim is ezért tartottak hisztisnek, mert minden ilyen hülyeségen kiakadok, és nem vagyok sem annyira érdekes, sem annyira patika nő, hogy ezt örökké el lehessen viselni. Én itt szakítottam, ez volt egy hete. Azóta már vissza akarja könyörögni magát, sírva kért bocsánatot, állítólag azért csinálja az egészet, mert nem biztos saját magában és attól rettegett, ha tudatosul bennem, mennyire jó csaj vagyok, akkor elhagyom őt, mert ő egy nagy semmi, és ezt akarta megelőzni, mert ő annyira szeret, hogy nem akar nélkülem lenni. Ti ezt elhinnétek? Tényleg létezik olyan aki ilyen okból képes megbántani olyan valakit akit szeret?

febr. 15. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy szeret. Csak mivel attól fél, hogy többet puncihoz életében nem jut azért megtartana. El ne hidd már neki. Tiltsd le és hozzá se szólj semmikor az életedben!
febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Azért érzi, mert egy beteges selejt, tipikus érzelmi bántalmazó.

Meg ne enyhülj a műsora miatt!

febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne hívd a barátodnak és ne fogadd vissza. Igen, azért csinálta, hogy eszedbe se jusson soha elhagyni, de ha visszafogadod, újrakezdi még jobban, amíg el nem éri a célját, hogy egy nagy senkinek tartsd magad nélküle. + az érzelmi bántalmazóból előbb-utóbb fizikai is lehet. Nem szeret, csak kell neki egy csaj, akit elnyomhat.
febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező ő egy tipikus lúzer, aki abból táplálkozik, hogy téged a földbe döngöl. Először csak szavakkal aztán tettekkel is. Vagyis jól le is kurv*z meg még jól össze is ver! Menekülj!
febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nevezd az exednek, ha az. És ne békülj. Ritka gáz, nyomorult csóka az ilyen. Nagyon rossz, lehúzó hatással van rád, nem kell ez neked.

Most végre kitetted, jöhet a normális pár, aki nem rombolja az önbizalmad, mert nem egy önbizalomhiányos idióta, itt én vissza nem fogadnám, ha arannyá válna a farka, sem.

febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el ugyanezeket az szituációkat úgy, hogy nem a pasid, hanem egy barátnőd van bennük. Mit gondolsz, szerinted ez a szeretet?
febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy önbizalomhiányos kretén. Lehet szépíteni, csak nem érdemes. Remélem, már ex.
febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

hát persze, biztos így volt, hogy ezért mondta....

Valószínű inkább az önteltségedből lett elege, én inkább ezt tudom elképzelni.

febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

8

És akkor mi a francnak picsog? :)

febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
3as amit írt totál így van. Egyik barátnőnket is bevonzotta egy ilyen. Ő visszafogadta. Azóta a csávó minden barátját elüldözte tőle és a csaj teljesen a hatása alatt van. Velünk sem áll szóba, mert a csávót védi ezek után is. Volt eszed, hogy kidobtad. Olyat érdemelsz aki megbecsül.
febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!