Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit magam alatt vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magam alatt vagyok. A férjem olyan bunkó állandóan és ha szóvá teszem,akkor még neki áll feljebb.Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Pl.olyanok,hogy simán elnézi,hogy teregetek úgy,hogy a 7 hóbapos lányom a kezembe.Államdó kapkodás az életem .Van,hogy le sem tudok zuhanyozni,mert ő lezuhanyzik,aztán lefekszik aludni.Én meg már nem tudok menni ,mert a baba míg nem alszik ,sír ha leteszem.Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot.Én meg már egy hónappal szülinapja előtt azon gondolkozom,hogy mivel üvereljem túl az előző szülinapját.Minden férfi ilyen tapló,vagy csak az enyém?
2023. okt. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Miért szültél neki gyereket?
2023. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Baz...ki szerinted azt honnan tudhattam volna,hogy ilyen lesz ?!Teljesen más arcát mutatta.
2023. okt. 18. 10:38
 3/52 anonim ***** válasza:
87%

"Baz...ki szerinted azt honnan tudhattam volna,hogy ilyen lesz ?!Teljesen más arcát mutatta."

. Legalább olvasd vissza a kamukérdésed az ilyen reakciók előtt: "Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot"

2023. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lenne már minden férfi ekkora tahó?

Nálunk ez elő se fordulhatna. Meg persze én se hagynám. Nem értem, te miért hagyod. Nem tudod a kezébe nyomni a gyereket, hogy altassa el, mert te mész fürödni? Nem bírsz elterülni a kádban egy órát? Vagy miért nem teszed helyre, ha már ilyennek szültél? Majd alszik, ha ráér. Amíg a gyerek ébren van, addig nem ér rá. Ha nem nyitod ki a szád, magától nem fog változtatni.

Azt meg nem hiszem, hogy előtte normális volt, ha még szülinapodra se kapsz semmit.

2023. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
98%
Eddig is ilyen volt. Írtad, h ajándékot sem vesz neked. Mit vártál? Nem tisztel és nem szeret.
2023. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
18%

Èn a fèrjedhez képest sokkal többet teszek , ráadásul mindent amink van èn raktam össze mègis b@sztatva vagyok.Nem iszok, drogozok,cigizek.

Egyébként a nőknek sose elég amit egy férfi tesz ,nekem ez a meglàtàsom

2023. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
8%

Màr règ eltiport volna a feleségem ha hagyom magamat.

6os voltam

2023. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Igen ilyen volt,de miota a gyerek meg van rosszabb lett.Azelőtt ez volt az egyetlen egy "bűne"hogy nem vett ajándékot.Soha senkitől nem vártam el,de egy évben egyszer megérdemelném.A lányom nagyon anyás és folyton sír.Ezt használja ki.De persze van olyan ,hogy itt hagyom neki és mondom,hogy márpedig nekem is van dolgom és nem érti hogy nekem is kiba..ott fáradzto ,mert egész nap a kezembe van a gyerek.Megbeszéltuk már ezerszer,szépen is és csúnyán is.Akkor egy darabig jo,aztán megy minden tovább.Kezdem azt hinni,hogy neki ilyen a természete,vagy ilyen neveltetést kapott,hogy ki lett nyalva a se...e.Nem tudom ,fogalmam sincs de nagyon el vagyok keseredve,mert ez változni az életbe nem fog.
2023. okt. 18. 10:50
 9/52 A kérdező kommentje:
#6 még ezzel is egyet értek veled,hogy a nőknek soha semmi nem elég.Nem vagyok követelőző.A 0 rol keztuk,semmink nem volt,szó szerint mikor össze jottunk.Amink van (saját ház,két kocsi stb ) mindent ketten értunk el.Azzal is tisztában vagyok hogy fáradt mikor haza jon.Na de egy jo szót nem kapok soha,se egy dicséretet ,semmit.Még az is idegesíti ha megkérdezem,finom e az ebéd.Mivel magátol nem dicsér meg,mindig megkérdezem,de erre azt mondja,minek azt mindig kérdezgetni.🤷Áhh nem tudom miért ilyen
2023. okt. 18. 10:54
 10/52 anonim ***** válasza:
33%
Nem minden férfi ilyen tapló. Tény és való nem tisztel. Nincs meg a normális összhang köztetek. Te mit teszel női oldalról a kapcsolatba?
2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!