Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában az a féltékeny aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában az a féltékeny aki csalja a másikat. Hogyan védjem magam ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan pasim volt aki amikor még a szerelmes ködnek kéne tartania, már vádol, számonkér, birtokol, egyesek elég agresszívak is, veszekedések viták vannak, ha szakítanék, zaklatnak, fenyegetnek, lerázni is nehéz, stressz, és lelkileg nyomasztó bántó, félelemben élni.

És nehéz ebből felépülni is.


Már úgy kezdek inkább kapcsolatokat, hogy csak laza kapcsolat, ne kötődjenek, ne akarjanak birtokolni, nyugodtan kereshet mást, ha lelép, akkor lelép, addig elvagyunk. (Habár ez is mintha egot sértene, de ez miatt még nem álltak belém, de nemigen tetszik nekik, de belemennek mert a szex meg úgyis kell.)

Csak beötlött az, hogy ez sem lesz jó stratégia, mert akinek van vkije vagy csajozik, az is a párját kezdi támadni, vádolni. Mindig az féltékeny, akinek vaj van a füle mögött.

Tehát mindenképpen én húzom a rövidebbet, akkor is, ha együttjárás van, de akkor is, ha nincs.

És most a legújabb kiszemeltnél már semmi ötletem nincs mit mondjak neki. Hogy vele vagyok, de mégse amúgy? Akkor meg átverésnek veszi. És azért fog támadni.

Várja most hogy letisztázzam, hogy mit is akarok tőle.

Én kötetlent szeretnék, de okulva abból hogy a csajozós pasik is rajtam "verik le" ha ők mennek félre, így már nem tudom mit akarjak.

Meg ettől függetlenül monogámnak is kéne lennem mert azt is rajtam "verik le", ha nem vagyok az.


És mielőtt megkérdezi valaki, még ismerkedem a kiszemelttel, és csak előre gondolkodom meg akarom előzni azt, hogy bármilyen pasikomplexus miatt ne nekem kelljen szenvednem. Előre akarom magam megvédeni.



#szabályok lefektetése
febr. 15. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs jó stratégia. Aki folyamatosan megcsaló az akkor is csal, ha ő nem féltékenykedik és birtokol.

Hiába tisztázod le az elején (én is megtettem, családot is alapítottunk, majd szénné csalt), sajnos nem lehet tudni.

febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg benned is van hiba jócskán. Nem igaz, hogy nincs. Te választasz olyan pasikat akik olyanok hozzád.
febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem bennem van a hiba. Ők a kompelxusosak, nem én.

A mostanival már nagyon óvatos vagyok. Elöre gondolkodom!

febr. 15. 19:12
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Dehogynem, neked tetszenek komplexusos pasik.
febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem tudsz előre gondolkodni. Jön majd egy másik nő és aki hajlamos rá az belemegy úgyis....
febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Tipikus mikor mindenki hibás de te nem.
febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem utolsó a kérdező nárcisztikus. Nagyon arra a kérdezőre hasonlít, aki itt hordja el az összes pasit akivel valaha dolga akadt.
febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6 Tipikus mikor mindig a hűséges normális komplexusmentes fél a hibás, nem a másik.
febr. 15. 19:53
 9/21 A kérdező kommentje:

Azért az vicces, hogy kiírok egy önvédelmi kérdést, hogyan védjem meg magam támadásoktól vádaktól féltékenységtől pofázásoktól veszekedésektől előre, aztán elkezdenek itt is támadni válaszként.

Egy támadóból lesz 100 másik egy önvédelmi kérdés alatt.

febr. 15. 19:58
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor inkább azt egyeztesd a kiszemelttel, hogy az első alaptalan vádaskodás megássa nálad a kapcsolat sírját.
febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!