Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő bántott már meg?

Figyelt kérdés
febr. 16. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére nem. Összesen 1 olyan nő van az életemben akivel nem beszélek, aki hazudott nekem és elhagyott egy másik férfi miatt, igaz ez 24 éve történt de még mindig megvisel.

44F

febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Aki hetente jár el szórakozni és próbál felszedni csajokat vagy online ismerkedik is annak ha azt mondom 4 akkor kevés. De annak aki nagy ritkán kap lehetőséget szerepelni annak az összes.

Jobb elkerülni a hülyeséget inkább.

febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem a bántás a legjobb szó rá, hanem inkább magamra hagytak. Többször történt, hogy miután közelebb kerültünk egymáshoz szimplán eltűntek vagy kihátráltak vagy "finoman" jelezték (semmit se szóltak, csak leszartak), hogy nem szeretnék ezt. Lehet csak én értettem félre őket vagy tényleg eleinte igazak voltak a jelek, hogy igénylik az érzelmi kötődést azt nem tudom, de szívük joga. Én mindig tiszteletben tartottam, ha valaki nem kért többet belőlem.


Nekem csak az esik rosszul, hogy alapból félek a kötődéstől és már fogalmam sincs arról, hogy mi az emberi norma és lehet tök irreálisan látom az egészet. Egy ilyen pedig nem előre visz, hanem szimplán csak még inkább elveszítem a bizalmat a valóságban.

febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kegyesek voltak velem azok a nők akikkel eddig ismerkedtem, mivel el sem engedtek jutni addig a pontig, hogy egyáltalán meg tudjanak bántani bármivel is. 😅
febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

4 válaszolónak

Akkor korrektek voltak veled szemben mert nem hitették el veled, hogy van esélyed!!! Igazából még nem estél pofára, és kívánom neked, hogy soha ne kelljen átélned azt, hogy üres lakásba mész haza.

febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, elég sok.
febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Üres lakás, mint borzalom... aranyéletetek van.
febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Sose volt ilyen. Nem tudok ilyen helyzetet elképzelni.
febr. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több sajnos, de legjobban az utolsó exbarátnőm.
febr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
78%
A kérdés csak férfiakra vonatkozik! Mert nők is tudnak megbántani nőket!
febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!