Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért nem tud/akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem tud/akar sminkelni, körömlakkozni, rúzst használni, szexisen öltözködni, rendbetetetni a fogát, szőrteleníteni stb? Úgy érzem hogy lassan így már egyáltalán nem tudom kívánni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Havi 1-2x van csak minimális szexualitás közöttünk, állandóan fáradt is, mi lesz így később, ha öregszünk?

febr. 17. 12:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Tőle kérdezted?
febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
92%
Minek vagy vele?
febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttél vele, nem zavart? Érdekes...
febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Óvatosan és nem így egyszerre rázúdítva mindent, külön-külön már többször is, de nagyon könnyen megsértődik és akár elsírja magát már ennyitől is.

Én pedig ilyenkor mindig megsajnálom és bocsánatot kérek, de ez akkor sem jó így hosszútávon, hogy gyakorlatilag az ösztöneim ellen küzdök.

Védekezni sem hajlandó gumin kívül semmivel, így mindig retteghetek attól is hogy idő előtt teherbe esik.

febr. 17. 12:17
 5/53 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ez így kuka lesz akkor.
febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Közben én maximálisan törődöm a higiéniával, sokkal több időt töltök vele mint ő.
febr. 17. 12:23
 7/53 anonim ***** válasza:
79%

Pedig meg kell beszélni.

Mondom ezt úgy, hogy én sem sminkelek, nem lakkozok stb.

Nekem a párom jobban szereti ha vakolat nélkül vagyok, ahogyan ő szokta mondani.

Ő pl a magassarkút sem tartja szexisnek, nem is szereti ha felveszem.

febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarok beleszólni de szerintem kezdj el gondolkodni, hogy hagyd ott.


Szembesíted valamilyen hiányosságával vagy a nevezzük nevén, igénytelenségével erre megsértődik meg sír. Valami nyak felett nem oké.


Ne vesződj vele szerintem. Nem a te felelősséged, hogy ő hogyan érzi magát. Ha megsértődik hát na, puff. Ő dolga. Te életed, te szabályaid. Ha nem hajlandó benne partner lenni, akkor ott az ajtó...

febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
85%

Nincs igénye rá, lusta, fàradt, életunt, stb.

Ha neked ez így nem felel meg, akkor csak a szakítás marad.

febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért egy natúr nőt választottál?
febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!