Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért nem tud/akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem tud/akar sminkelni, körömlakkozni, rúzst használni, szexisen öltözködni, rendbetetetni a fogát, szőrteleníteni stb? Úgy érzem hogy lassan így már egyáltalán nem tudom kívánni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Havi 1-2x van csak minimális szexualitás közöttünk, állandóan fáradt is, mi lesz így később, ha öregszünk?

febr. 17. 12:09
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ilyen stílusú nők tetszenek, ilyennel gyere össze! Ha ő nem sminkelős, körömlakkozós, magassarkús, miniszoknyás típus, akkor nincs az a férfi, akiért azzá válik a mindennapokban. Alkalomszerűen persze lehet, de nem minden héten (pláne nem minden nap...).
febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
28-as 👏👏👏👏
febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
85%

Szakíts. Hadd legyen nyugta szerencsétlennek.

+1 ok, amiért nőként nem érdemes még ismerkedni sem... Kinek hiányzik, hogy ilyen elvárásokkal nyomasszák?! Komolyan, azt is felhánytorgatni, hogy állandóan fáradt, szégyellje magát még emiatt is...

Amúgy nem lepne meg, ha depressziós lenne. Hogy miattad és csodás kapcsolatotok miatt vagy valami más okból kifolyólag, csak ő tudhatja. De hozzá ne fogj ezért is baszogatni és zavarni gyógyszerért pszichiáterhez!

febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy elsírja magát, hisz nem szereted. Már egy dologgal is gáz lenne állandóan cseszegetni, de ennyivel...


Meglepett, hogy a nőknek is van akaratuk, igaz-e? Hogy nem csinálja azt, amit mondasz neki?

febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
88%
Itt te vagy a hülye. Hagyd ott szerencsétlen lányt, találjon olyat, aki elfogadja úgy ahogy van. Ha rúzsos, körömlakkos, szexisen öltöző cicababára vágysz, miért nem jöttél olyannal össze? Jaa, tudom. Mert egy rakat szánalmas szerencsétlenség vagy, akivel az olyan nők szóba sem állnak.
febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nagyon nem lehet erőltetni. Azért mert nő valaki, nem biztos hogy szereti a kenceficéket, magassarkút, körömlakkot miegyebeket, ha ez nem jön belülről akkor annak annyi. Én sem sminkelek egy ideje, abszolut nem érdekel, csakis kényelmi alapon öltözködöm, és ennek lelki oka van. Igen, valaki szerint igénytelenseg, de ha pl depressziós a lány nem fogod tudni rávenni, hogy csinosítgassa magát, hiszen nem érzi jól magát a bőrében, kinlódik, ilyenkor a külső egyszerűen nem prioritás.
febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez a te elvárásod, gondolom, finanszírozod is...

Én hosszú ideje nem sminkeltem, le is jártak a sminkcuccaim, úgyhogy most úgy döntöttem, beruházok, mert egy nagyobb összeghez jutottak. Közepes minőségű sminkcuccokra, kozmetikumokra, fodrászra, kozmetikusra egy hónap alatt kb. 120 ezret költöttem (nulláról beruházni igen sok, ha nem csak egy szempillaspirált kell venni, ami épp kifogyott). Ebben nincs benne a ruha meg a fogorvos, amit szintén elvárnál. Szóval ha Pigmaliont akarsz játszani, bizonyára van rá fél milliód... Mert azt nyilván nem várhatod el, hogy valaki a TE igényeidnek akarjon megfelelni a saját költségén...

febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
*jutottam
febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem mindenki szeret sminkelni, körmöt lakkozni meg "szexin" öltözködni. Hozzáteszem rengeteg pénz, idő és sokszor nem is praktikus, pláne pl a magassarkú cipő. Nem is mindenki tudja elviselni az arcán a sminket, meg nem akar (nincs kedve, ideje) azzal foglalkozni, hogy elkenődött-e, mert baromi ronda ha elmászik a smink, hiába fixálja le, eltud. Szóval ha a kezdetektől ilyen volt, akkor ne csodálkozz rajta 🤷🏼‍♀️

A fogamzásgátláshoz meg csak annyit: nem mindenki akarja a hormonrendszerét kicsinálni, rengeteg mellékhatása van annak, hogy gyógyszeresen leállítják a ciklust (mert olyankor nincs ciklus, egy művi, megvonásos vérzés van csak). Ráadásul sokan nem is szedhetnek hormonokat. Én sem 🤷🏼‍♀️ trombózis hajlamom van, ha nem akarok idő előtt trombózist kapni akkor kerülnöm kell. De elég hozzá migrénesnek lenni és máris kizárt a hormonális fogamzásgátlás.

A

febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte sose sminkelek, körönlakk abszolút soha, magassarkúban magasabb lennék a páromnál igy az se. Szőrteleníteni szoktam persze rendszeresen.

Engem igy ismert meg, es nem várna el mást/többet.

Kérdés, milyen volt mikor megismerkedtetek??

febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!