Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért nem tud/akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem tud/akar sminkelni, körömlakkozni, rúzst használni, szexisen öltözködni, rendbetetetni a fogát, szőrteleníteni stb? Úgy érzem hogy lassan így már egyáltalán nem tudom kívánni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Havi 1-2x van csak minimális szexualitás közöttünk, állandóan fáradt is, mi lesz így később, ha öregszünk?

febr. 17. 12:09
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
73%
40: mindegy milyen volt akkor. Lehetett a szöges ellentéte is a jelenlegi önmagának, az emberek nem hobbiból változnak ekkorát. Vagy depressziós lett, vagy teljesen leszívták az önbizalmát, és a sok bszogatás mellett + szeretethiányban nincs kedve a piperkőcködéshez. Ennek a szerencsétlen lánynak sürgősen ki kéne lépnie ebből a kapcsolatból, és találnia egy olyan férfit aki mellett kivirul. Egy nő mindig azt tükrözi vissza, ahogy bánnak vele.
febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
69%
41, egészséges nő azt, ahogy magával bánik.
febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
71%
42,nem értek egyet. Egészséges nő is bele tud keveredni egy bántalmazó kapcsolatba, pl. egy rejtett nárcisztikussal. Egy ilyen ember úgy épít le, hogy észre sem veszed, szépen lassan, mm-ről mm-re, miközben teljes elkezdesz függni tőle és a visszaigazolásától. Elveszíted önmagad, elveszíted a fényed. Tehát visszatükrözöd ahogy bánnak veled, visszatükrözöd a bántalmazó üres, sötét lelkivilágát.
febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
62%
43, én abban nem értek egyet, hogy egy nő csak egy tükröcske lehet.
febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
59%
44, valamit nagyon félreértettél. Ha egy nővel jól bánnak, megbecsülik, tenyeren hordozzák, meghallgatják, szeretik -> kivirul. Ha elhanyagolják, figyelmen kívül hagyják, meg akarják változtatni, kritizálják, hülyének nézik, manipulálják, cselédnek tartják -> elhervad. Nem a férfit tükrözi vissza, hanem a bánásmódot, és ehhez képest lesz önmaga legjobb vagy legrosszabb változata.
febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan ezt értettem. És még mindig nem tetszik, hogy egy nő saját jogán nem lehet személyiség, csak egy kis visszaverődő felület, akit farkak befolyásolnak egész életükben. Nem csoda, hogy a férfiak sem vesznek minket emberszámba, ha mi is úgy gondolunk magunkra, akiknek elmúlik a depressziója, hogy egy fiúcska kedves vele.
febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
50%

46 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ senki nem mondott még hasonlót se, te mégis ragaszkodsz a fals értelmezésedhez. Dolgozz a kisebbségi komplexusodon. Egy megfelelő FÉRFI pontosan ugyanolyan jó hatással van egy nőre, mint egy NŐ egy férfi életére. Kivirulnak egymás mellett, többre lesznek képesek. Ez nem azt jelenti, hogy egymás előtt "depressziósok" lettek volna 🤦🏼‍♀️ Hanem azt, hogy az ember társas lény, és amikor megtalálja a PÁRJÁT (nem farkakra és puncikra redukálva az emberi lényt), akkor majd egymást támogatva a legjobbat hozzák ki egymásból.

Ha így se érted, nem tudom egyszerűbben elmagyarázni.

febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
62%

47, az a baj, hogy ezt csak te hiszed. Én azt vallom, hogy az ember a saját jogán teljes ember, és társasági lény, nem párkapcsolatos.


Többre lesznek képesek, ezt értelmezni sem tudom. Nem tudom elképzelni, hogy valami csak azért menjen, mert kapcsikában élek.


De nem baj, más emberek vagyunk.

febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
67%
#45 Egy másik válaszadó vagyok, ezt nem lehet másképp érteni, gyakorlatilag azt mondod, hogy minden a férfi felelőssége, a nő csakis passzív szenvedő alany lehet.
febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy szerinted egy szakállas férfi csak ápolatlan lehet?"

Azért tegyük hozzá, elég sokak szerint igénytelen csöves hatást kelt a természetesre hagyott szakáll, meg amúgy rengeteg macera kajától, kosztól, egyébtől tisztán tartani.

febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!