Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért nem tud/akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem tud/akar sminkelni, körömlakkozni, rúzst használni, szexisen öltözködni, rendbetetetni a fogát, szőrteleníteni stb? Úgy érzem hogy lassan így már egyáltalán nem tudom kívánni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Havi 1-2x van csak minimális szexualitás közöttünk, állandóan fáradt is, mi lesz így később, ha öregszünk?

febr. 17. 12:09
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én sem értem, ha eddig sem sminkelt, meg körömlakkozott és egyszerűen öltözött, akkor most miért várod el tőle. A többi az még oké, alap dolog.
febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Mert amúgy ritka kedves és hűséges. De néha úgy érzem, így akkor sem tudok mit kezdeni vele.
febr. 17. 12:32
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Miért jöttél vele össze, ha neked nem jön be a stílusa? Ez olyan, mintha ő kezdené el kritizálni a te öltözködésed, testalkatod, frizurád, mert neki más jön be.
febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor nem kellesz senkinek és összeállsz az első szembejövővel, aki nem ellenkezik, akkor is, ha undorodsz tőle 🤷🏼‍♀️
febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kell kétségbe esni egy kapcsolatért, hogy összejöjj olyannal is, aki valójában nem vonz. 🤷‍♀️
febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
87%

Kedves meg hűséges

Csak erre ugye nem áll fel

Megertem

febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
97%
Barátnőd nem szereti sminkelni magát és téged se akar ugyanúgy mint te őt. Jobb lenne külön utakon járni.
febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítés alatt mit értesz? Egyébként ha neki jó így, akkor joga van a szőrös testrészekhez. Ez csak az utóbbi évtizedekben lett ennyire alap elvárás. De a tisztasághoz semmi köze. Vagy szerinted egy szakállas férfi csak ápolatlan lehet?

A fogaival mit kéne csinálni? Ha mosni nem hajlandó, akkor ez rád nézve is igénytelenség, hogy vele vagy. Ha például fogszabályozó kéne, annak meg lehet anyagi oka.

febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez sok idő és energia és nem minden nő szereti/látja értelmét ezeknek. Amúgy attól, hogy nem sminkel, nem festi a körmét és egyszerűbben öltözik, még nem lesz se igénytelen, se elhanyagolt (mondom ezt úgy, hogy én szoktam). Ha neked ez nem tetszik, akkor olyan nőt kell keresni, aki szívesen foglalkozik többet a külsejével és nem csak külső nyomásra teszi. A barátnőd nem lesz ilyen és nem is fogod tudni hosszútávon ráerőltetni.
febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!