Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn mit jelent, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mit jelent, ha nő csak kb 3 naponta ír?

Figyelt kérdés
Sok a dolga? Sok pasival beszél és nem fogtam meg eléggé? Nem gondolja komolyan? Vagy ez teljesen normális?

febr. 18. 10:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
És te hány naponta írsz neki?
febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Aznap/másnap
febr. 18. 10:37
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
És ő 3 nap múlva valaszol? Akkor nem erdekled eléggé. Másokkal is beszélget, téged B opcióként tart.
febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nem erdekled, csak amikor nagyon unatkozik válaszol.
febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogyha éppen unatkozik akkor válaszol, hátha szórakoztatod egy kicsit.
febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
En azokkal vagyok igy akikkel ugyse lesz semmi mert pl messze van(vagy csak 20 kmre de nem jön naponta), távkapcs lenne hetente kéne vele alkalmizni, es az neki a kapcsolat, vagy és randira se hívott még, mert neki még azt is nehéz összehozni, de attol még semmi bajom az irkálással vele ha van időm (mert azért meg sem sértett, nem azon van hogy leápoljam egy panzioban mint a többi)szoval felesleges tiltanom ignorálnom is.
febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
*Tehát legálább van akivel értelmesen lehet csevegni ha más nem is lesz soha.
febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6-en az ilyenekre nem pazarolni az időm, minek? Aki messze van, mindig megkerdezem, mégis hogy gondolja az ismerkedest, vagy akár a párkapcsolatot? Mindig kiderul, hogy fogalma sincs, vagy azt hiszi, majd én elkoltozom hozzá az isten háta mögé. Ilyenkor inkább elbucsuzom.
febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8 én csak azért mert a sok paraszt közt nekem már az is kincs, ha valakivel csak értelmesen lehet csetelni.

Nem egy olyan van akivel tölt a csevegés mert udvarias, tisztel, kedves, és jó vele beszélgetni, megha az egészből ugyse lesz semmi.


Mert alapvetoen amugy nekem a társker valójában bántalmazás. Mikor idegenul szexre hìvnak, meg menjek át hozzá (randira se hívnak de szex meg kéne), vagy szexchatre akarná kihegyezni, vagy ugy kezelnek mintha már ki lennék biztos éhezve csak mert nincs barátom, vagy mintha aki csak arra vágyna hogy egy panzioban meghúzzák mert ennyi az összes álma. Kicsit hasonli ahhoz mintha vmi bántalmazó terror kapcsolatban lennék ahol naponta ver vki. És ugy ezek után amikor valaki értelmesen tisztelettel kedvesen udvafiasan cseveg velem, szinte olyan mintha verések után vki borogatna ápolna.

febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9-ezt megértem, nekem is volt már hasonló tapasztalatom. Az ilyen lelki bantalmazokat azonnal tiltani kell, egy szót sem érdemes rájuk pazarolni. Olyan is van, aki direkt provokál, idegesíteni akar. Azt is töltöm azonnal. Kell hozzá idegrendszer, az biztos. Azért kitartás neked!
febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!