Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn mit jelent, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mit jelent, ha nő csak kb 3 naponta ír?

Figyelt kérdés
Sok a dolga? Sok pasival beszél és nem fogtam meg eléggé? Nem gondolja komolyan? Vagy ez teljesen normális?

febr. 18. 10:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Es olyankor nem igazán az erdekel hogy milyen messze van az illeto meg ugyse lesz kapcsolat se semmi, hanem csak az érdekel hogy végre valakivel normálisan lehet ismerkedni. Kedves törődő aranyos, érdeklem, igaz hogy semmi értelme nincs az egésznek, de enélkül begolyóznék. Nem egyszer ki is kell regiznem mert nem bírtam.
febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11-csak ilyenkor meg az a csapda, hogy elkezdesz érzelmeket táplálni iránta, nem?
febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
#12 Meg reményt adsz nyomorultnak, ő meg majd csattan mikor írod, hogy jajj te vagy a legnormálisabb pasi itt de bocs nincs esélyed.
febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

12 ez a másiknak csapda hogy hamis reményeket kezd táplálni mikozben azért én folyamatosan tájékoztatom pedig hogy messze van nekem macerás(meg nekem nem kell heti alkalmi kapcsolat) én ezt igy nem, de mivel szóba állok beszelgetunk szinte vágyom is az èrtelmes kommunikációra ismerkedunk esetleg találkozom is ha képes csak egyszer is eljönni, ezekből mindig hamis reményeket kreálnak.

De lassan úgyis elkopik az egész mindenféle dráma nélkul. Abba nem szoktak belehalni. Sztem simán ismerkednek mással is.

febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
14-akkor azért ez nem túl tisztességes a másikkal, ha hagyod reménykedni.
febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ezek a normális de messze levő pasik nem olyanok hogy kígyót békát kiabálnak rám hogy átvertem volna vagy hisztiznének azon hogy minek beszélek vele ha nem akarok semmit.

Ezek a tényleh normálisak akik mindent értelmesen fel is fognak.


Akikkel.igy csetelek egyikse hisztizik azon sem mikor a randikra csak annyit írok a mikor helyett hogy majd egyszer talán. Tudomásul veszik azt is hogy majd egyszer talán nyáron vagy mittudom en. Nincs hiszti. A normális réteg.

febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#14 Persze hogy reménykedik, hiszen ugyan úgy ismerkedsz vele tovább, annak ellenére amit mondasz.
febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16-az egy dolog, hogy normálisan fogadja, de akkor is fáj neki.
febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na ezért csetelek ismerkedek velük. Függetlenul attol hogy ugyse lesz semmi köztunk. De inkább ezek mimt azok akik panzioba hívnak első "randira" de azok meg szint e mellettem levo utcában is laknak, olyan kozel vannak, de eddig terjednek csak hogy a randi az panzioban szex. Hozzateszem olyannal akit mégcsak személyesen nem is látott..
febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18 dehigy fáj nekik! Hisz nem ismernek csak neten telefonon. Ismerkednek más csajokkal is!
febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!