Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn mit jelent, ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mit jelent, ha nő csak kb 3 naponta ír?

Figyelt kérdés
Sok a dolga? Sok pasival beszél és nem fogtam meg eléggé? Nem gondolja komolyan? Vagy ez teljesen normális?

febr. 18. 10:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Néha ezt is megbeszéljuk pl nekem ma lett volna randim de kiderült még randi elott hogy egy s.ggfej igy nem mentem el. Erre azt írják, sajnálom.

Ilyen onkine baráti vmi is kialakul néha.

febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ok, ha ez tisztázva van, akkor nincs ezzel semmi baj. Csak fura, hogy aki elérhető közelségben lenne, az meg mindig kuka?
febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Talán mert ez nem bp.

A társker mondjuk engem ebben kimondottan zavar is hogy a világ másik végéről is rámírnak megtalálnak.

Pl bp-ről írkálnak ezren, debrecenbol 500 an, a kis nyomorék lakhelyemen meg alig találok vkit aki legalább értelmesen kommunukal.

Az egyik pasi komolyan szinte mellettem él, 2 perc alatt ott tud lenni minden nap is akár a randin velem, aztán panzióig terjed az agya.

Másik 2 a párja mellé akarna engem. (Köszi igazán kedves higy felajánl nekem pozíciókat, hogy lesz.phatom én is. Csak erre vágyom.), aztán nem is írom mert most is be kellett zárnom mert lelkileg ez nekem nem megy.

febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!